نژادپرستی آریایی در مقابل پاسارگاد!

ارتجاع اسلامی و ناسیونالیستی در خدمت هم!
همین الان ویدیو کلیپی را دیدم که عده ای در مقابل پاسارگاد جمع شده اند و شعار میدهند: “همش میگن دست خداست، هر چی بلاست از عرباست”! “ما آریایی هستیم، عرب نمی پرستیم”!
اول بگویم که این شعارها از طرف هر جریان سیاسی و هر گروهی با هر توجیه و بهانه ای باشد، نفرت پراکنی علیه بخشی از شهروندان تحت ستم کشور و نفرت انگیز است و فقط و فقط در خدمت اسلام و اسلام سیاسی و جمهوری اسلامی است و باید در مقابلشان ایستاد.
حتما بخشی از این شعار دهندگان از فرط نفرت بحق از جمهوری اسلامی این شعارها را میدهند. اما همینها هم متوجه نیستند که با این شعارها دارند علیه بخشی از همان مردمی که نمیخواهند سر به تن جمهوری اسلامی باشند نفرت پراکنی میکنند و با این کارشان به جمهوری اسلامی خدمت میکنند!
اتفاقا همه اش دست “خدا” است. اما نه خدایی که وجود ندارد بلکه خدایی که یک طبقه مفتخور میلیاردر به نام او و قران و شریعت اسلامییش دارند یک جامعه 85 میلیونی را میچاپند و یک کشور 85 میلیونی را از هر نظر، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی ویران میکنند!


“عربا”؟! منظورتان چیست؟ کدام عربا؟
زنان و جوانان مصر که یکی از با شکوهترین اعتراضات انسانی علیه یک دیکتاتور حامی یک نظم سراپا تبعیض و بیحقوقی سرمایه داری را سازمان دادند که اتفاقا او هم “عرب” بود؟!
منظورتان مردم عراق، جوانان و مخصوصا زنان در عراق است که در مقابل یک حکومت فاسد قومی و ملی و عربی و اسلامی ضدزن به پا خاستند و شعار دادند “نه قومی نه دینی مدنی مدنی”؟!
منظورتان کارگران فولاد اهواز و کارگران هفته تپه در شوش است که اعلام کردند قومپرستها از مبارزه بحق اجتماعی و طبقاتیشان سوء استفاده نکنند؟!
منظورتان مردم خوزستان است که حتی از آب خوردنی محروم هستند و علیه جمهوری اسلامی بپاخاستند؟!
نه خیر، هر چی بلاست از “عربا” نیست. از حکومتی است که اسمش ” “جمهوری اسلامی ایران” است. دقیقا همین. جمهوری اسلامی ایران. هر کسی و هر جریانی که آگاهانه این حقیقت را مخدوش میکند در خدمت جمهوری اسلامی و علیه مردم ایران است که میخواهند از شر این حکومت رها شوند. هر کسی و هر تعدادی که نا آگاهانه به دام این شالارتانها افتاده اند به جریانی کمک میکند که در خدمت جمهوری اسلامی است.
همه نفرتها و همه دشمنی ها و هم تلاشها و همه مبارزه ها باید وسیعتر و هر چه متحدانه تر برای نابودی کامل حکومت اسلامی جهت گیری کند!

اینرا هم بخوانید

تنش میان طالبان و حکومت اسلامی، ناسیونالیسم ایرانی در خدمت جمهوری اسلامی- محسن ابراهیمی

تنش میان طالبان و جمهوری اسلامی که ظاهراًبه‌خاطراجتناب طالبان از دادن حق‌آبه ایران از آب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *