سیما بهاری: تبادل “بشردوستانۀ” تروریستها با گروگانهای بی گناه

حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجۀ رژیم در یکی از نشستهای کنفرانس امنیتی مونیخ اعلام کرد که تهران برای تبادل زندانی با واشنگتن آماده است. او گفت: « ما معتقدیم تبادل زندانیان یک مسئلۀ بشر دوستانه است»

جمهوری اسلامی برای اینکه پای میز مذاکره احیای برجام مورد قبول واقع شود، باید شروطی را بپذیرد. یکی از این شروط آزادی زندانیان دو تابعیتی ست. تا همینجا این به نفع مبارزات مردم و تلاشهای طولانی مدت اپوزیسون جمهوری اسلامی است که تعداد هر چه بیشتری از گروگانها آزاد شوند.

سیاست جمهوری اسلامی این است که از میان مسافرین دو تابعیتی که اغلب به دیدار خانواده می روند و توریستهایی که برای بازدید وارد ایران می شوند، کسانی را به عنوان گروگان به اسارت در آورد تا با تروریستهای خود که در کشورهای دیگر مشغول بمب گذاری و ترور مخالفین حکومت هستند مبادله کند.

ما مردم ایران معنی بشر دوستی این حکومت ضد انسانی را با همه وجودمان حس کرده ایم. تمامی خانواده هایی که عزیزانشان در ایران گروگان این رژیم خونریز شده اند نیز پی به جایگاه ضد بشری جمهوری اسلامی برده اند. در این میان باید به دولتهای غربی گفت با این جلادان معامله نکنید. طرد و منزوی و بایکوتشان کنید.

این حکومت سزاوار سرنگونی است. در نبود این باند مافیای تروریست در قدرت هم مردم ایران و همه جهان نفس راحتی خواهند کشید و تروریسم و گروگانگیری اسلامی برای ابد به گور سپرده خواهد شد.

مندرج در ژورنال شماره ۳۹

اینرا هم بخوانید

کمی تا سالگرد انقلاب- فاطیما قدسی

در دوران انقلاب مهسایی یا «زن، زندگی، آزادی»، صدها شیردختر و شیرزن ایرانی با گلوله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *