سراج الدین حقانی و ۱۰۵۰ تروریست انتحاریش! – محسن ابراهیمی

بنا بر اخبار رسانه های اجتماعی، سراج الدین حقانی، وزیر داخله امارت اسلامی طالبان، در نطقی در گردهم آیی خانواده های بمب گذاران انتحاری و در دلجویی از آنان تایید کرده است که ۱۰۵۰ نفر از اعضای گروه او، یعنی شبکه حقانی طالبان در یک و نیم دهه گذشته حملات “استشهادی” (یعنی حملات انتحاری) انجام داده‌اند و آنها “قهرمانان میهن و اسلام” هستند که نباید فراموششان کرد!

در اعتراف علنی این آخوند خونخوار، چیز تازه ای نیست که مردم افغانستان ندانند. مردمی که کودکانشان در مدارس، و عزیزانشان در اتوبوس و بیمارستان و کوچه و خیابان توسط این درندگان اسلامی لت و پار شده اند! اما همین اعتراف، دو حقیقت سیاسی را مجددا برجسته میکند:

اول، اینکه در دنیایی زندگی میکنیم که در آن “رهبر جهان آزاد” در میان بهت وحشت مردم، با کمک شیوخ مرتجع منطقه و شاخه شیعی تروریسم اسلامی در ایران، شاخه سنی تروریسم اسلامی را بر افغانستان مسلط کرد و آخوندی به نام سراج الدین حقانی که ۱۰۵۰ بمب گذار انتحاری برای قتل عام مردم کوچه و خیابان فرستاده بود و در “بالاترین سطح تحت تعقیب بین المللی” پلیس فدرال آمریکا قرار داشت “وزیر داخله” شد!

دوم، اینکه درست در همان دو کشوری که با دخالت مستقیم آمریکا، ارتجاع اسلامی میداندار شده است، آگاهانه ترین، انسانی ترین، سکولارترین، برابری طلب ترین و بالاخره جسورانه ترین جنبش علیه همین ارتجاع ددمنش اسلامی در جریان است و در هر دو زنان در صف اول مقاومت و مبارزه با تروریسم اسلامی قرار دارند.

اینرا هم بخوانید

جمهوری اسلامی ایران از زن میترسد- مریم فرهادی

جمهوری اسلامی ایران ازجنس زن میترسد و خوب قدرت زن را میشناسد ترسی که این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *