دروغ بزرگِ مالیات بر خانه های لوکس – نسان نودینیان

مجلس اسلامی، نرخ مالیات از خانه‌های لوکس در سال ۱۴۰۰ را مشخص کرد. در بیانیه مجلس اسلامی قید شده وزارتخانه‌های راه و شهرسازی و صنعت، معدن و تجارت، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و شهرداری‌ها موظفند امکان دسترسی بر مالکیت املاک مورد نیاز سازمان امور مالیاتی کشور در حوزه اماکن را در اختیار این سازمان قرار دهند.

صبح بخیر مفت خورهای مجلس اسلام، تعارف را کنار بگذارید. کدام وزارتخانه و  سازمان اداری و دولتی را سراغ دارید که در دست حکومت هزار فامیل، بیت رهبری و مجلس اسلامی نباشد. دروغ و فریبکاری را کنار بگذارید. شما، سپاه پاسداران و بیت رهبری، رئیسی و دولتش ارکان اصلی نطام دزد سالار هستید، شما صاحبان خانه های لوکس و ویلاهای فرعونی هستید.

در نظام دزد سالار و رانت خواران که شما بخش بالایی های آن هستید و نظام اقتصادی را در دست دارید چه وقت و چه قدرتی میتواند به  شما و دفترهای بانکی و دارایی های ثبت شده و ثبت نشده شما نزدیک شود.؟! بالماسکه دروغ را میخواهید تحویل چه کسانی بدهید؟

میخواهید به مردم عاصی از دست شما بگویید از خانه های لوکس مالیات میگیرید؟!  بین شما اقلیت دویست هزار نفری میلیاردرها و جمعیت هشتاد میلیونی مردم شکاف عظیمی وجود دارد. این شکاف توسط مردم عاصی از نظام دزد سالار شما با نابودی تان و در دست گرفتن قدرت سیاسی و برپایی نظام شورایی پُر خواهد شد.

مندرج در ژورنال شماره ۴۳

اینرا هم بخوانید

نامه‌ی سرگشاده به عمرایلخانی زاده- شمی صلواتی

«نامه‌ی سرگشاده به عمرایلخانی زاده…یکی از رهبران سازمان زحمتکشان کردستان ایران» با سلامی گرم، خدمت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *