گسیل جنایتکاران اسلامی به اوکراین

وزیر دفاع روسیه مدعی شده که ۱۶ هزار نیرو از خاورمیانه برای حضور در جنگ اوکراین اعلام آمادگی کرده‌اند. پوتین نیز بلافاصله با اعزام این مزدوران اسلامی به اوکراین و مناطق جنگی موافقت کرد.

بنا به اخبار، این مزدوران شامل حزب الله لبنان و نیروهای مسلحی است که سپاه قدس تحت عنوان فاطمیون و زینبیون در سوریه سازمان داده و به اوکراین اعزام می شوند. این نیروها قبلا شقاوت خود را در صحنه های جنگ در سوریه به اثبات رسانده اند. قبل از همه اینها نیز نیروهای فاشیستی اسلامی از چچنِ روسیه به اوکراین اعزام شده اند و نعره الله اکبرشان در آنجا پیچیده است.

اگر تهدید هسته ای پوتین تنها برای ارعاب است، اما استخدام مزدوران جنگی که از هیچ جنایتی اِبایی ندارند یک خطر واقعی است. هیچ بعید نیست در آینده ای نزدیک در اوکراین نیز شاهد سر بریدن، زنده زنده سوزاندن و بسیاری جنایتهای دیگر که در سوریه روی داده نباشیم.

درماندگی این “دومین ارتش بزرگ جهان” را در اوکراین به چشم دیده ایم. ماشین نظامی ارتش روسیه با دخالت مردم اوکراین، حمایت های بی نظیر جهانیان، اقدامات هماهنگ رسانه ها و فشارهای خُرد کننده اقتصادی نتایج درخشانی علیه روسیه بدنبال داشته است.

در جواب به همه این جنایات از جمله اجیر کردن نیروهای مزدور اسلامی توسط دولت روسیه، ثبت نام نیروهای مردمی و پارتیزانی از چهار گوشه دنیا برای جنگیدن با ارتش متجاوز روسیه در اوکراین نیز مدتها است که بگوش می رسد.

مندرج در ژورنال شماره ۵۷

اینرا هم بخوانید

“به امید پیروزی” به شیرین شمس- یاشار سهندی

اولا به سهم خودم بسیار متشکر و ممنونم از شما و دیگر همکارانتان در تلویزیون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.