ساختمانهای کشتار جمعی- عبدل گلپریان

دادستان کل کشور گفته است: “از قوه قضائیه در برخورد به ساختمانهای پر خطر کاری ساخته نیست”
دو سال پیش اسامی پر خطر‌ترین ساختمان‌های مناطق ۲۲ گانه شهر تهران اعلام شد. روزنامه فرهیختگان، بتاریخ ۳۱ تیر ۹۹ برای نخستین بار، فهرست صد‌ها ساختمان پر خطر و نا ایمن شهر تهران را اعلام کرد که قبلا، اخطار عدم ایمن بودن بنا را دریافت کرده بودند. مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ۳ سال پیش گفته بود که تهران، ۲۴۳ ساختمان پر خطر دارد.
بعد از فرو ریختن متروپل در آبادان، که یک فاجعه انسانی را رقم زد، شهردار تهران که یکی از اعضای شبکه مافیای این سلاح کشتار جمعی است از خواب بیدار شده و شتابان و دستپاچه تنها ۱۲۹ ساختمان پر خطر در تهران را اعلام کرده است. این جانوران در طول حاکمیت نگینشان سلاح کشتار جمعی تحت عنوان ساختمان تولید کرده اند و تنها به تهران و آبادان خلاصه نمیشود بلکه جغرافیای ایران را به این سلاح ویرانگر مجهز کرده اند. حکومتی که بانی قتل، اعدام و آدمکشی است، بطریق اولی این قابلیت را در خود نهفته دارد که صدها مکان سکونت شهروندان را همچون متروپل به سلاح کشتار جمعی تبدیل کند.
دادستان جمهوری اسلامی این را می داند که اگر قرار باشد ساختمانهای پر خطر و مرگ آفرین مورد بررسی قرار گیرند، هر آنچه را که کل دستگاه آدم کش اسلامی با فساد و رشوه و دزدی تحت عنوان ساختمان سرهم بندی کرده اند باید تخریب کنند. از ولی فقیه گرفته تا دیگر دست اندرکاران فاسد حکومتی که مستقیما در ویران سازی های مرگ آفرین دست داشته اند باید به محاکمه کشیده شوند. همین اظهارات کافی است تا حکومت بانی خطر و ویرانگری را سرنگون کرد.
در چهل و سه سال گذشته تنها ساختمانهای کشتار جمعی توسط مقامات حکومتی از قبل غارت هستی مردم پر خطر نبوده اند بلکه این کل موجودیت نظام اسلامی، از ولی فقیه و آیت الله های مفت خور و میلیاردر گرفته تا پایین ترین سطح کاربدستان و نیروهای سرکوبگر اسلامی هستند، که به حال یک جامعه هشتاد میلیونی پر خطر و مرگ آفرین هستند و هر ثانیه و هر دقیقه بلای جان و هستی مردم بوده اند.
جمهوری اسلامی ماهیتا به حال انسان و انسانیت پر خطر است. وجود و ظهورش برای تباهی ساخته شده است. این حکومت کپک زده اسلامی که خالق مرگ، فقر، فلاکت و بانی و مسبب چهل و سه سال جنایت است را باید با قدرت اعتراضات و اعتصابات عمومی و سراسری مردم بستوه آمده سرنگون کرد.
گلپریان
۸ خرداد ۱۴۰۱

اینرا هم بخوانید

و بالاخره “#عبور _از _پهلوی” هم در توئیتر ترند شد.

بیش از 7 ماه هست که انقلاب زن زندگیآزادی در ایران در جریان هست و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *