ترانه علیدوستی: بر سر مواضعم هستم

ترانه علیدوستی در یک پست اینستاگرامی نوشت: «شاید برایتان جالب باشد که دو شکایت از من نزد قوه قضاییه به ثبت رسیده است. از طرف آقایان حبیب رضایی ‌و مهدی کوشکی. اتهام؟ افترا و نشر اکاذیب.ضمن به حق دانستن فعالیت‌های این روزهایمان به عنوان نماینده بیش از هشتصد زن سینماگر، با کمال میل در این خصوص از خودم دفاع خواهم کرد و بر سر مواضعم خواهم ایستاد. تا قسمت چه باشد.چه خوب که همه در دادگاه تاریخ هم پاسخگو خواهیم بود. امید است سمت درست تاریخ ایستاده باشیم.»

ترانه علیدوستی کار جالبی کرده که پرونده سازی علیه خود را علنی کرده است. از اهالی سینما و مخصوصا چهره های سرشناس که حاشیه امن بیشتری از مردم عادی دارند، انتظار میرود هر نوع پرونده سازی را با طومارهای اعتراضی و داغ کردن مساله در نطفه خفه کنند. آنان که در تاریخ باید پاسخگو باشند و پاسخگویشان خواهیم کرد، طیف وسیعی از حاکمان و قاتلان و تجاوزگران و ذینفوذی های فاسدی هستند که پرونده تک تک آنها قبل از بزیر کشیدن حکومت علنی میشود و حتی در مقابل اعضای خانواده شان هم باید سرشان را به زیر بیندازند و حتی خود را مخفی کنند.

از کانال تلگرام حزب کمونیست کارگری ایران

https://t.me/wpi_hkki

اینرا هم بخوانید

پایان مذاکرات وین: آمریکا آماده نتیجه گیری براساس متن اتحادیه اروپا هستیم. روسیه.اگر تهران بخواهد مسکو با تغییر متن نهایی مخالفت نمی‌کند.

رادیو فردا:یک مقام آمریکایی: آماده نتیجه‌گیری سریع در مورد متن اتحادیه اروپا برای احیای برجام …