به حضور ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور قاتل در مجمع عمومی سازمان ملل اعتراض کنیم!

علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت ،از حضور ابراهیم رئیسی در مجمع عمومی سازمان ملل خبر داد و به خبرگزاری ایسنا گفت: «رئیس جمهور در مجمع عمومی ماه سپتامبر در نیویورک حاضر می‌شود.»

ابراهیم رئیسی از جلادان رژیم تروریست اسلامی و یکی از چهار عضو کمیته مرگ که حکم اعدام هزاران زندانی را در تابستان سال ۱۳۶۷ صادر کردند، در صدد است که با هیئتی در مجمع عمومی سازمان ملل در ماه سپتامبر شرکت کند.

رئیسی یکی از اصلی ترین افراد رژیم است که حکم کشتار مردم را صادر کرده است. جلاد رئیسی نه تنها جزو هیئت مرگ در قتل عام تابستان ۶۷ بود بلکه به عنوان رئیس قوه قضائیه رژیم در سمت های مختلف در سرکوب و کشتار آبان ۹۸ و دستگیری و شکنجه و اعدام هزاران نفر در شهرهای مختلف ایران مستقیما دست داشته است.

باید به حضور رئیسی قاتل اعتراض کرد و با فشار آوردن به دولت‌ها و سازمان‌های بین‌المللی از حضور نمایندگان رژیم اسلامی در خارج از کشور جلوگیری کرد.

کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی اعلام می‌کند که ابراهیم رئیسی نماینده مردم ایران نیست و قاتل آنهاست، به همین جهت قابل مذاکره نیست بلکه باید در دادگاه‌های بین‌المللی همچون حمید نوری که به اتهام مشارکت در اعدام‌های دسته جمعی تابستان سال ۱۳۶۷مجرم شناخته شد ، محاکمه کرد.

کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی

۱۱ مرداد ۱۴۰۱/ ۲ آگوست ۲۰۲۲

اینرا هم بخوانید

پایان مذاکرات وین: آمریکا آماده نتیجه گیری براساس متن اتحادیه اروپا هستیم. روسیه.اگر تهران بخواهد مسکو با تغییر متن نهایی مخالفت نمی‌کند.

رادیو فردا:یک مقام آمریکایی: آماده نتیجه‌گیری سریع در مورد متن اتحادیه اروپا برای احیای برجام …