استاندار تهران: «در مجموعه دستگاه‌های امنیتی زیرساخت‌های موجود جوابگو نیست». این یعنی حکومت قدرت سرکوبش را از دست می دهد و نمی تواند!

استاندار تهران می گوید: «در مجموعه دستگاه‌های امنیتی زیرساخت‌های موجود جوابگو نیست». این یعنی حکومت قدرت سرکوبش را از دست می دهد و نمی تواند!

محسن منصوری استاندار تهران می‌گوید «در مجموعه دستگاه‌های امنیتی زیرساخت‌های موجود جوابگو نیست»وی از «کمبودهای موجود در زیرساخت‌های امنیتی» در تهران گفته و اشاره کرده «در مجموعه دستگاه‌های امنیتی زیرساخت‌های موجود جوابگو نیست و کمبودهایی وجود دارد اما نیروی انتظامی با کار شبانه‌روزی و انقلابی توانسته امنیت را تأمین کند.»

این یعنی حکومت قدرت سرکوبش را از دست می دهد و دیگر نمی تواند جلوی اعتراضات ضد حکومتی را بگیرد و سرکوب کند.و این اعترافی است به قدرت و عظمت جنبش اعتراضی زنان،جوانان و …. انسانهایی است که برای رهایی از شر حکومت تروریستی جمهوری اسلامی،”امنیت نظام را به خطر انداخته اند”، است. کل نظام زیر ضرب مردم قراردارد. دست و پایشان را گم کرده اند. امروز در دانشگاه الزهرا رو در رو به رئیسی گفتند برو گم شود. زنده باد اعتراضات باشکوه وقدرتمند دختران و زنان و جوانان و کل مردم بر علیه حکومت. حکومت اسلامی نابود باید گردد.

اینرا هم بخوانید

دانش و فناوری۱۱ دانشگاه بریتانیایی به سپاه در ساخت پهپاد کمک کرده است

چند رسانه در بریتانیا به نقل از نمایندگان پارلمان این کشور گزارش داده‌اند که دانش …