#بورل_از_تروریستها_حمایت_میکند!

”جوزپ بورل” مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در مورد تصمیم پارلمان اروپا برای گنجاندن نام سپاه سلّاخان جمهوری اعدامی در لیست تروریستی میگوید: “نمی‌شود چون کسی سازمانی را دوست ندارد، آن را تروریست بنامیم اول به تصمیم یک دادگاه در یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیاز داریم و پس از آن، می‌شود موضوع را در سطح اتحادیه اروپا مطرح کرد” و بلافاصله  امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه رژیم آدمکش اسلامی اعلام میکند که: “بورل به صراحت به من گفت مصوبه پارلمان اروپا احساسی است و آن‌ها می‌خواستند نگرانی خود را بیان کنند.”

قطعنامه پارلمان اروپا مبنی بر تروریست بودن سپاه پاسداران نتیجه انقلابی از اعماق جامعه ایران است که جهان را لرزانده و پارلمان اروپا را بعد از چشم بستن بر ۴۳ سال جنایات جمهوری اسلامی وادار به اعلام موضع کرده است! انقلاب ایران جهان را بلرزه درآورده و امثال بورل خود را بخواب خرگوشی میزنند و به مغازله و معامله با یکی از درنده‌ترین رژیمهای تاریخ معاصر جهان ادامه میدهند.

برای امثال بورل ۴۳ سال احکام تبهکارانه اعدام در ملاعام، شکنجه، اعتراف‌کشی، زن ستیزی و کودک کشی و سازماندهی دارودسته‌های تروریستی در داخل کشور و خارج کشور،  نه حکم هستند! نه سند و فقط “احساسات” نام میگیرند. او تجاهل میکند و احمقانه از ما حکم دادگاهی در اروپا را میخواهند.

گویا بورل نمیداند که دادگاه عالی اتریش در ژوئیه ۱۹۸۹ حکم دستگیری سردار سپاه حاج “غفور درجزی” مسئول واحد عملیاتی سپاه و دونفر از همکارانش را در ترور عبدالرحمان قاسملو دبیر اول حزب دمکرات کردستان و دونفر دیگر از یارانش را صادر کرد، حاج غفور فرار کرد و دونفر دیگر دستگیر شدند.

آیا باید به رئیس سیاست خارجی اروپا حکم دادگاه میکنوس به تاریخ ۱۰ آوریل ۱۹۹۷ را یادآوری کرد؟ دادگاهی در برلین که به ترور دولتی رژیم اسلامی که در آن شرافکندی و یارانش تیربارن شدند رسیدگی کرد و حکم جلب بین‌المللی برای علی فلاحیان وزیر وقت اطلاعات جمهوری اسلامی صادر کرد؟  دادگاهی که حکم داد که ترور با اطلاع مستقیم علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی، اکبر رفسنجانی رئیس‌جمهور وقت و علی اکبر ولایتی وزیر خارجه وقت انجام شده‌است؟

جوزپ بورل از حکم دادگاه ضد تروریستی آنتوروپ بلژیک که بجرم تروریستی اسدالله اسدی دبیر سوم سفارت جمهوری اسلامی ایران در وین اتریش رسیدگی کرد بی‌خبر است؟ اطلاع ندارد که دیپلمات تروریست جمهوری اسلامی را بجرم حمل بمب و طراحی بمبگذاری به ۲۰ سال زندان محکوم کرد؟

نباید احکام جنایت و ترور ۴۳ ساله رژیم در داخل و خارج کشور را بر مغزش کوبید و خواستار اخراج او از شغلش شد؟

بورل احمق نیست! همکار و هم کاسه‌ای جنایتکاران اسلامی ایست و باید بلافاصله اخراج شود!

این مطالبه ما در سراسر جهان است!

سپاه تروریستی پاسداران باید در لیست سازمان یافته‌ترین دارودسته‌های تروریست قرار بگیرد!

جمهوری اسلامی باید بعنوان قاتل مردم ایران و منطقه بایکوت و محکوم شود.

جوزپ برول باید اخراج شود.

تشکیلات خارج کشور حزب کمونیست کارگری ایران

۲۷ ژانویه ۲۰۲۳

اینرا هم بخوانید

آغاز سال جدید با طنین مرگ بر دیکتاتور بر فضای شهرها

خیزش های مردمی: اطلاعیه شماره ۳۶۰:آغاز سال جدید با طنین مرگ بر دیکتاتور بر فضای …