کمپین جهانی برای اخراج حکومت اسلامی ایران از آی ال او

این طومار را امضا کنید و به تروریسم اسلامی نه بگویید

https://chng.it/LVNRqh9g
چند ماه از آغاز خیزش مردم ایران برای خلاصی از شر حکومت اسلامی می گذرد. خیزشی که نام زیبای «زن، زندگی، آزادی» را بر خود دارد.


همه مطلعید که این رژیم بیش از ۴۳ سال است در ایران یک جهنم واقعی را بر زندگی مردم حاکم کرده است. معیشت مردم را هر روز غارت میکند، حجاب و دین اجباری را به مردم تحمیل کرده، اراذل و اوباشش توسط خامنه ای “آتش به اختیار” اعلام شده و در شلیک به مردم دستشان باز است. اوباش مسلح این رژیم در ۱۰۰ روز اول خیزش مردمی بیش از ۶۰۰ نفر از معترضین را به قتل رسانده و دهها هزار نفر را دستگیر و در شکنجه‌گاه‌ها تحت فشار قرار داده‌اند. زندانیان مورد تجاوز قرار می گیرند، تا حد مرگ شکنجه می شوند و مجبور می شوند به جنایاتی که مرتکب نشده اند اعتراف کنند. این رژیم حتی بچه ها را هم اعدام می کند. توصیف و تصور ظلم و بی رحمی این رژیم در زندان ها براستی ممکن نیست. شماری از زندانیان جوان فقط چند روز پس از آزادی به دلایل مرموزی درگذشتند. برخی نیز پس از آزادی خودکشی کردند.


تاکنون چهار تن از معترضین (که همگی کارگر بودند) به نام‌های محسن شکاری، مجیدرضا رهنورد، محمدعلی کرمی و محمد حسینی به دار آویخته شده‌اند و احکام اعدام بیشتری صادر شده است. یکی از این زندانیان که حکم اعدامش تایید شده و جانش در خطر جدی است، عباس دریس، برقکار و پدر ۳ فرزند و از دستگیر شدگان خیزش آبان ۱۹۹۸ است. اسامی شمار دیگری از محکومین به اعدام نیز منتشر شده است.
فری دم ناو (FTN ) برای آزادی همه دستگیرشدگان و همه زندانیان سیاسی و لغو کامل مجازات اعدام تلاش و مبارزه می کند. FTN از همه دولت ها و سازمان های بین المللی می خواهد که به صدای انقلاب مردم ایران گوش فرا دهند. دیگر محکوم کردن کافی نیست. ما خواستار تحریم همه جانبه و جهانی رژیم اسلامی هستیم و به عنوان گامی فوری، اخراج این رژیم از آی ال او، سازمان جهانی کار را دنبال می کنیم. نمایندگان حکومتی با این همه جنایت نباید در اجلاس جهانی آتی آی ال او حضور داشته باشند، آنها را باید بیرون انداخت. همانطور که حکومت اسلامی از کمیسیون زن سازمان ملل متحد اخراج شد، به همان ترتیب باید از سازمان جهانی کار، کنوانسیون حقوق کودک سازمان ملل متحد (UNCRC) و همه نهادها و سازمان های بین المللی بیرون انداخته شود.


خوشبختانه تاکنون تعدادی از اتحادیه های کارگری و چهره های شناخته شده جهانی از این خواست حمایت کرده و آنرا تایید کرده اند .
از همه شما سازمان ها و نهادهای بین المللی کارگری و مدافع حقوق انسانی، شخصیت ها و فعالان سیاسی شناخته شده در جهان و از همه شما آزادی خواهان می خواهیم که این طومار را امضا کرده و از خیزش و خواست مردم ایران حمایت کرده و به کمپین جهانی تحریم بین المللی حکومت اسلامی و اخراج آن از آی ال او بپیوندید. با سپاس


شهلا دانشفر – سخنگوی FTN
کاظم نیک خواه – رئیس روابط بین المللی FTN
https://free-them-now.com/
Shahla.daneshfar2@gmail.com
13 ژانویه 2023

اینرا هم بخوانید

تصاویر تجمع در مقابل کنفرانس سازمان جهانی کار در ژنو

به فراخوان کمپین برای آزادی کارگران زندانی (فری دم ناو) روز دوشنبه ۵ ژوئن میتینگی …