مادر کیان پیرفلک: همشهری‌هایم را به عنوان قاتل نمی‌پذیرم

مادر کیان پیرفلک اعلام کرد، بهمن بهمنی را قاتل پسرش نمی‌داند. اعضای خانواده دو تن از کشته‌شدگان از دانشگاه و محل کار خود اخراج شدند. برخی از زندانیان زن که به تازگی آزاد شده‌اند، خواستار آزادی دیگر زندانیان زن شدند.

با ادامه اعتصاب غذای بهمن بهمنی و وخامت حال او، مادر کیان پیرفلکدر استوری اینستاگرامش اعلام کرد، او را قاتل پسرش نمی‌داند.ماه‌منیر (زینب) مولایی‌راد نوشته است: «بهمن برادر من است. من مادر کیان، هرکدام از همشهری‌هایم را که به عنوان قاتل معرفی کنید را هرگز نمی‌پذیرم.»

مادر کیان پیرفلک در این استوری با اعلام اینکه “بهمن و کیان از یک طایفه هستند و برادرکشی نداریم” افزود: «چرا می‌خواهید طایفه‌ها را به جان هم بیاندازید. مجاهد، حسین، محمود، حالا هم بهمن. چند نفر می‌خواهید معرفی کنید، یک اشاره هم به اصل‌ کاری‌ها بکنید. جای دوری نمی‌رود.»

بهمن بهمنی پس از کشته شدن کیان پیرفلک از سوی نیروهای امنیتی دستگیر و به افساد فی‌الارض متهم شد.کمیته پیگیری وضعیت بازداشت‌شدگان اعلام کرده است، بهمن بهمنی در بازداشت، زیر فشار اداره اطلاعات بود تا مسئولیت کشتن کیان پیرفلک را بپذیرد.گفته شده است، بهمنی از از دوم اسفند سال جاری در اعتراض به ادامه بلاتکلیفی‌ خود در زندان اهواز اعتصاب غذا کرده است. برخی گزارش‌ حاکی از وضعیت وخیم او است.

اینرا هم بخوانید

تجمعات زیست‌ محیطی در لاهه؛ بازداشت بیش از ۱۵۰۰ نفر

پلیس لاهه بیش از ۱۵۰۰ نفر را در جریان تجمعات زیست‌محیطی بازداشت کرد. فعالان موسوم …