حکومت آدمکش اسلامی با هیچ جنایتی نجات نخواهد یافت. اعدام سه جوان پرونده خانه اصفهان را شدیدا محکوم میکنیم

جمهوری جنایتکار اسلامی امروز جنایتی دیگر آفرید و سه تن از معترضین را اعدام کرد. با کمال تاسف امروز ۲۹ اردیبهشت سه متهم پرونده موسوم به “خانه اصفهان” مجید کاظمی، سعید یعقوبی ، صالح میرهاشمی در زندان دستگرد اعدام شدند. قتل حکومتی این سه جوان معترض انقلاب آتشی بر خشم و نفرت جامعه علیه حاکمین اسلامی زده است. مرگ این عزیران را به خانوده هایشان، به مردم اصفهان، به همه کسانی که در هفته های اخیر بویژه در این هفته برای نجات جان این سه جوان قهرمانانه جنگیدند و حماسه آفریدند، و به همه مردم تسلیت میگوییم.

جمهوری اسلامی با این جنایات میخواهد مردم را با ارعاب از انقلاب و سرنگونی پشیمان کند. اما کور خوانده است. تا همینجا جوابی که گرفته است اینست که “ایستاده ایم تا پایان”. تا پایان حکومت چپاولگر و خونخوار اسلامی. برای این حکومت راهی جز سرنگونی باقی نمانده است. این جنگ را ما مردم با هر هزینه ای دنبال خواهیم کرد و خواهیم برد. حکومتی که با زور و شمشیر میخواهد به دزدی و غارتگری نجومی ادامه دهد و تحجر عهد عتیقی را بر جامعه حاکم کند، باید گورش را گم کند. بدون تردید دور نخواهد بود روزی که قاتلان مجید و سعید و صالح را به پای میز محاکمه بکشانیم.

اکنون اصفهان و کل جامعه یکپارچه خشم و اعتراض است. با پخش خبر اعدام این سه جوان  از سوی مرکز رسانه ای قوه قضاییه جمهوری اسلامی این دستگاه آدمکشی حکومت، در مناطق و محلات مختلف تهران از جمله در تهرانسر، چیتگر، تهرانپارس، شهرک نگین غرب و اکباتان  و در شهرهای مختلف علیه این اعدام ها فریاد مرگ بر دیکتاتور بلند. شد. در اصفهان از همان آغاز صبح برای بدرقه کردن پیکر این سه جوان فراخوان به تجمع در قبرستان حبیب آباد در نزدیکی زینبیه داده شده است. مردم خشمگین شعار میدهند: مرگ بر دیکتاتور، مرگ بر خامنه ای، مرگ بر حکومت آدمکش، مرگ بر حکومت کودک کش، قسم به خون یاران ایستاده ایم تا پایان.

مردم در اعتراضاتشان اولتیماتوم داده بودند که “اعدام کنی، قیامه”. اکنون شاهد به میدان آمدن خشمگین آنها در اعتراض به این اعدامها و علیه اعدام ها و جنایات حکومت منفور اسلامی هستیم. خواست آزادی فوری تمامی بازداشت شدگان انقلاب و تمامی زندانیان سیاسی  از چنگال جلادان اسلامی امروز بیش از هر زمان در سراسر جامعه میجوشد. 

در خارج کشور نیز فضای اعتراض و تظاهرات علیه اعدام این سه جوان و علیه اعدامها و دستگیریها بسیار گسترده است. از جمله انجمن خانواده های جانباختگان پرواز ۷۵۲ اوکراینی فراخوان به تجمع در سراسر دنیا در روز ۲۰ مه (فردا) داده اند و تاکنون در ۵۱ شهر تظاهرات اعلام شده است. همچنین بیانیه ای علیه اعدامها و علیه زندان و شکنجه منتشر شده که ۲۵۰ نفر از فعالین سیاسی و مدنی آنرا امضا کرده اند. فضای خشم و اعتراض در سراسر جامعه و در دنیا از این جنایت میجوشد.

جواب ما مردم به جلادان اسلامی گسترش اعتراضات و انقلاب است. جمهوری اعدامی را با اتحاد و انقلاب خود به زیر خواهیم کشید. این تنها راهی است که مقابل ما مردم قرار دارد و آنرا تا به آخر ادامه خواهیم داد.

نابود باد حکومت آدمکش اسلامی!

حزب کمونیست کارگری ایران

۲۹ اردیبهشت  ۱۴۰۲،  ۱۹ مه  ۲۰۲۳

اینرا هم بخوانید

انتقال ١٣زندانی سیاسی به بند زندانیان جرائم مواد مخدر زندان قزلحصار کرج

سیزده زندانی سیاسی بر خلاف اصل تفکیک جرائم به بند زندانیان جرائم مواد مخدر زندان …