حکومت آدمکش اسلامی باید بایکوت شده و از کلیه نهادهای بین‌المللی بیرون انداخته شود

روز جمعه ۲۹ اردیبهشت،  جمهوری اسلامی ۳ معترض جوان دیگر را علیرغم اعتراضات گسترده ای که در ایران و در سطح جهانی برای نجات جان آنان صورت گرفت، اعدام کرد. این اعدام ها در ادامه قتل فعال سیاسی ایرانی-سوئدی حبیب اسیود (چعب) در ۱۶ اردیبهشت، کاربران شبکه اجتماعی یوسف مهرداد و صدرالله فاضلی زارع بجرم “توهین به اسلام” در ۱۸ اردیبهشت و دهها زندانیان سیاسی دیگر طی چند هفته گذشته صورت گرفت.  

مجید کاظمی، صالح میرهاشمی و سعید یعقوبی طبق اتهاماتی ساختگی و اعترافاتی که با شکنجه کسب شده بودند اعدام شدند.

کشتن معترضین اسیر و بی دفاع اکنون تنها حربه باقیمانده در زرادخانه جمهوری اسلامی برای نجات خود از سرنگونی قطعی در برابر اراده مردم و انقلاب شان است.

بدنبال اعلام خبر اعدام ها، زنان و جوانان خشمگین به خیابان های شهرها در سراسر ایران ریخته و شعارهائی مانند “مرگ بر خامنه ای قاتل”، “مرگ بر حکومت جوان کش” و “مرگ بر جمهوری اسلامی” سر دادند. مردم اعلام کرده اند هیچ درجه از وحشی گری حکومت، مبارزه آنان برای آزادی را متوقف نخواهد کرد و تنها بر خشم آنان و عزم شان برای بزیر کشیدن این حکومت منفور خواهد افزود.

در سطح بین المللی، دولت آمریکا، اتحادیه اروپا و بسیاری دولت های دیگر قتل وحشیانه مجید، صالح و سعید را محکوم کرده و خواهان توقف اعدام ها در ایران شده اند. حکومت قاتل بیش از هر زمان دیگری منزوی و منفور است.

اما، محکوم کردن به تنهائی کافی نیست. تنها، اقداماتی ملموس و موثر می توانند از اینکه این ماشین کشتار جان جوانان بیگناه دیگری را بگیرد جلوگیری کنند. مذاکرات با این رژیم باید پایان یابند، روابط سیاسی و دیپلماتیک با آن باید قطع شوند، سفارتخانه هایش باید بسته شوند و نمایندگانش باید از نهادهای بین المللی بیرون انداخته شوند.

این حکومت نماینده مردم ایران نیست، قاتل آنهاست. و همانگونه که حکومت نژاد پرست آپارتاید آفریقای جنوبی در ده های ۸۰ و ۹۰ میلادی بایکوت شد، این حکومت نیز باید بایکوت شده و تحت انزوای کامل جهانی قرار بگیرد.

عمیق ترین تسلیت های خود را تقدیم خانواده های مجید کاظمی، صالح میرهاشمی و سعید یعقوبی می کنیم. یاد عزیز شان را با تشدید مبارزه برای سرنگونی جمهوری اسلامی در ایران و بایکوت و انزوای آن در سطح جهانی گرامی می داریم.

کمپین بایکوت جمهوری اسلامی

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۱۹ مه ۲۰۲۳

Boycott Iran Regime

Campaign to Boycott the Islamic Regime of Iran

https://boycottislamicregimeofiran.cominfo@boycottislamicregimeofiran.com

#MajidKazemi   #SalehMirhashemi   #SaeedYaghoobi#StopExecutionsInIran   #BoycottIranRegime   #IranRevolution   #MahsaAmini

اینرا هم بخوانید

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام؛”حجاب مانع از تجاوز به زنان می‌شود.مگر می‌شود به مردان بگوییم نگاه نکنید؟

غلامرضا مصباحی مقدم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفته است:زیبایی‌های زن برای ادامه نسل است …