آخرین اطلاعیه ها
کمیته کردستان حزب حکمتیست: اعتراض روز گذشته در شهر سنندج
جمعه, ۱۷ام شهریور, ۱۳۹۶  
اشتراک گذاری

علیه سرکوبگریهاى جمهورى اسلامى در کردستان بپاخیزیم!

روز گذشته پنجشنبه ١۶ شهریور تظاهرات از قبل اعلام شده کارگران و مردم آزادیخواه سنندج، در اعتراض به کشتار اخیر کولبران و همبستگى با اعتراض مردم بانه، علیرغم آمادگى از پیشى نیروهاى سرکوبگر رژیم در سطح شهر با شکوه فراوان برپا گردید.

ماموران امنیتى رژیم در شهر سنندج به خیال خود و به قصد خنثى کردن حرکت اعتراضى مردم، از صبح روز پنجشنبه عده اى از فعالین کارگرى و اجتماعى سنندج را احضار و تا غروب این روز در گروگان خود نگهداشتند. اما زهى خیال باطل، نزدیکیهاى غروب سنندج مبارز و میدان اقبالش بطرف میدان مرکزى شهر یکبار دیگر شاهد تجمع شکوهمند هزاران نفر از عاشقان دفاع از انسانیت شد. صف فراوان مزدوران رژیم نظاره گر هاج و واج طنین شعار؛ “بانه تنها نیست، سنندج پشتیبان است” بودند.

تجمع جسورانه زنان و مردان مصمم با بى محل کردن هلیکوپتر در حال پرواز و خنثى کردن یورش هاى گاه و بیگاه مزدوران مایوس، به راه و برنامه خود ادامه داد و با حضور باشکوه خود نوید امکان پذیرى رویاروئی علیه رژیم هار اسلامى را به نمایش گذاشت. مردم مبارز سنندج با اعتراض به کشتار زحمتکشان کولبر و مردم معترض بانه، دیگر شهرهاى کردستان را به همراهى فراخوانده اند. این تنها راه مؤثر علیه سرکوب و کشتار و تحمیل فقر و ندارى و تمامى مصائب دامنگیر جامعه است .

مردم مبارز کردستان!

براى کوتاه کردن دست جمهورى اسلامى از ادامه جنایت و کشتار، از اعتراض کولبران و مردم بانه پشتیبانى کنید. تجمع و اعتراض دستجمعى شما و دنبال کردن اعتراض مردم شهر سنندج در شهرهاى دیگر ممکن است و مى تواند جمهورى اسلامى را وادار به عقب نشینى کند. با تمام امکان براى پایان دادن به کشتار کولبران و آزادى دستگیر شدگان اعتراضات بانه و سنندج بکوشید.

کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری – حکمتیست

١٧ شهریور ١٣٩۶

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اطلاعیه های دیگر
  فیسبوک ما
 
آخرین اطلاعیه ها  
گزارش از فعالیت تبلیغی در حمایت از کارگران ایران در روز کارگر در تورنتو تجمع در حمایت از زندانیان سیاسی در مقابل زندان گوهردشت کرج و دستگیری ۴ نفر تورنتو:جلسه پرسش و پاسخ : مقابله با فعالیتهای فرهنگی و مذهبی جمهوری اسلامی” عاشورای دولتی” علیه سیستم آموزشی اسلامی بمیدان بیائیم! پیام حمید تقوائی بمناسبت آغاز سال تحصیلی ایران تریبونال:برنامه اى در گرامیداشت و تجلیل از مادران خاوران کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری: محیط ناامن کار در کوره پزخانه ها و سوختن چهار زن و کودک در وایقان!
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     روزنامه ژورنال     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com