آخرین اطلاعیه ها
کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری: شهردار گنجه ترور شد، تروریسم اسلامی محکوم است!
یکشنبه, ۱۷ام تیر, ۱۳۹۷  
اشتراک گذاری

بر طبق اخبار رسانه های جمهوری آذربایجان، شهردار گنجه روز ۱۱ تیرماه هدف تیراندازی یک تروریست اسلامی قرار گرفت و به شدت زخمی شد.

 طبق گزارشهای اعلام شده در این رسانه ها، یونس صفروف شهروند روسیه و عامل شلیک به شهردار گنجه در سال ۲۰۱۶ به مدت هشت ماه در شهر قم اقامت داشته و بعدا در قالب نیروهای حامی بشار اسد به سوریه اعزام شده و در آنجا آموزش نظامی دیده بود.  

 برطبق همین گزارشها او قصد داشته سازمانی تحت عنوان “وحدت مسلمانان آذربایجان” برای برقراری دولتی اسلامی تحت قوانین شریعت در کشور آذربایجان تشکیل دهد. جمهوری اسلامی قبلا هم در جمهوری آذربایجان تحرکات تروریستی داشته است. برای مثال در سال ۲۰۱۱ نویسنده رافق تقی به جرم توهین به پیغمبر اسلام بدست اوباش اسلامی به قتل رسید. جنایتی که تعدادی آیت الله ریز و درشت از جمله فاضل لنکرانی با فتواهای قتلشان در آن شریک بودند.

 جمهوری اسلامی با ترور متولد شده و با اشاعه ترور شهروندان در داخل و راه انداختن و حمایت از باندهای تروریست اسلامی در جهان به حیات خود ادامه داده است. ترور وجهی جدانشدنی از ماهیت این حکومت است. تعداد زیادی در خارج از ایران بدست عوامل این حکومت ترور شده اند و همین هفته گذشته هم تعدادی دیپلمات-تروریست جمهوری اسلامی در کشورهای اروپایی دستگیر شدند.

 کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری ضمن محکوم کردن توطئه ها و اعمال تروریستی این حکومت در کشور آذربایجان، اعلام میکند که زمانی منطقه از شر تروریسم اسلامی رها خواهد شد که منشا آن یعنی جمهوری اسلامی بدست مردم ایران سرنگون شود.

 

حزب کمونیست کارگری برای پایان دادن به حیات حکومت اسلامی و برقراری یک جامعه آزاد، برابر، مرفه و انسانی، جامعه ای رها از ترور و آدمکشی مبارزه میکند. اعتراضات گسترده، تعرضی و تعطیل ناپذیر در ایران نشان میدهد که شمارش معکوس برای پایان دادن به عمر نکبت بار حکومت اسلامی آغاز شده است.

 

سرنگون باد جمهوری اسلامی ایرن!

کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری ایران

۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۸ جولای ۲۰۱۷

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  اطلاعیه های دیگر
  فیسبوک ما
 
آخرین اطلاعیه ها  
کمیته مبارزه برای ‌آزادی زندانیان سیاسی: جمهوری اسلامی به جرم جنایت علیه بشریت، باید از شورای حقوق بشر سازمان ملل اخراج شود! حزب کمونیست کارگری ایران:تجمعات اعتراضی کارگران روغن جهان و کارتن ایران و تبرئه ١۵ کارگر هپکو گزارشات تصویری از تجمعات اعتراضی معلمان شاغل و بازنشسته در چندین شهر تجمعات اعتراضی معلمان شاغل و بازنشسته در چندین شهر روز والنتاین، روز همبستگی با زندانیان سیاسی بیمار و محروم از درمان! دیدار و گفتگوی مینا احدی با مسئول حقوق بشر سازمان ملل در ژنو درباره وضعیت کارگران و معلمان دستگیر شده
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com