آخرین اطلاعیه ها
دعوت به تظاهرات بزرگ در مقابل نمایشگاه دفاع از برقع روز جمعه ٢١ ماه ژوئن از ساعت ١٨.٠٠ محل Hospelt str 69 شهر کلن آلمان 
پنجشنبه, ۳۰ام خرداد, ۱۳۹۸  
اشتراک گذاری

دوستان گرامی!
قرار است از روز٢١ ژوئن در یک نمایشگاه در کلن به ابتکار Selina Pfrüner در مورد برقع و نقاب و پوشش کامل اسلامی عکسهایی نشان داده شود و به تبلیغ و بی ضرر جلوه دادن یکی از نمادهای بارز ضدیت با زنان پرداخته شود. ما زنان از کشورهای اسلام زده به این اتفاق سیاسی در شهرمان بشدت اعتراض کرده و نامه اعتراضی نوشته ایم که در سایتهایی پربیننده منتشر شده است . ما در یک نشست در شهر کلن تصمیم گرفتیم اقدامات متعددی را در دستور گذاشته و تا کنون رعنا احمد یکی از حاضرین در نشست روز یکشنبه ١۵ ژوئن در کلن، در تلویزیون RTL در این مورد مصاحبه کرد. تاکنون نامه ای از عکاس و مبتکر نمایشگاه گرفته ایم و امروز هم تماسی تلفنی با مینا احدی داشتند که منظورشان مخالفت با برقع است و از ما خواسته اند که بجای میتینگ با آنها وارد دیالوگ شویم و پیشنهاد داده اند که مینا احدی جزو پانل برنامه آنها باشد. پاسخ ما به آنها روشن بوده و هست، این برنامه برای تبلیغ و دفاع از حجاب اسلامی است و باید کنسل شود.
در هر حال از همه شما دعوت میکنیم در این حرکت مهم روز جمعه با ما باشید. برنامه های بعدی را بتدریج اعلام خواهیم کرد. ما در طول تمام روزهایی که این برنامه و نمایشگاه دایر است در مقابل آن بوده و برنامه های متعددی را شامل سخنرانی و نمایش فیلم از اعتراضات زنان در کشورهای اسلام زده علیه حجاب و غیره به پیش خواهیم برد.

ترجمه متن نامه ما به افکار عمومی در مورد این نمایشگاه

دیگر بس است!
بعد از برگزاری نمایشگاه حجاب در شهر فرانکفورت آلمان، این بار در شهر کلن نمایشگاهی از نقاب و برقع و حجاب کامل اسلامی از تاریخ ٢١ تا ٣٠ ژوئن بازگشایی میشود که در آن مبتکر این نمایشگاه “سلینا پفرونر” میخواهد دنیای درونی این زنان را به بقیه نشان دهد و حتی امکان امتحان کردن این پوشش کامل اسلامی را برای بینندگان نمایشگاه فراهم کرده است.
این نمایشگاه به کمک موسسات دولتی در استان نورد راین وستفالن آلمان ، برپا میشود .

شنیدن خبر برگزاری این نمایشگاه در بین ما زنان از ایران و عراق و عربستان سعودی و سودان و افغانستان که ساکن این استان هستیم، با موجی از خشم و شوک همراه است. بی ضرر جلوه دادن نقاب و برقع و تبلیغ بی هویت شدن و بی چهره شدن زنان و بی تفاوتی کامل در مورد درد و رنج میلیونها و میلیونها زن در کشورهای اسلام زده ، و تبلیغ مثبت به نفع نقص کامل حقوق زن در یک کشور اروپایی یک اسکاندال و یک واقعه شرم آور سیاسی است.
ما در یک کشور اروپایی و در سال ٢٠١٩ با نمایشگاهی روبرو هستیم که میخواهد حجاب کامل و محو کامل زنان را تبلیغ کند و به بقیه امکان دهد که اینرا امتحان کنند و بنا به درخواست عکاس و مبتکر این نمایشگاه بدون احساساتی شدن در این مورد حرف بزنند.
اگر کسی میتواند در مورد علامت نازیها و در مورد آشویتس و کوره آدم سوزی بدون احساسات بحث کند، پس از مردم آلمان و ما فراریان از جنبش اسلامی نیز بخواهید در مورد پارچه ای که کل احساسات و عواطف، حقوق و انسانیت ما زنان را محو و نابود میکند، بدون احساسات حرف بزنیم.

مردم ساکن کلن و استان نورد راین وستفالن!
این یک فراخوان به همه شما است . کلن در مقابل بی چهره کردن زنان باید بایستد. کلن باید در مورد این تعرض سازمانهای اسلامی به حق و موجودیت زنان بایستد و باید در مقابل نهادهای دولتی که با این اقدام به رشد جنبش اسلامی و نقض سیستماتیک حقوق زنان کمک میکنند، اعتراض کند.
فراخوان ما در عین حال به همه سازمانهای مدافع حقوق زن و مدافعین سکولاریسم و مدرنیته ، مخالفین دخالت مذهب و اسلام در زندگی زنان اینست که به این نمایشگاه شرم آور اعتراض کنید. ما مجموعه اعتراضاتی را در مقابل نمایشگاه سازمان خواهیم داد که از همگان دعوت میکنیم در این حرکتهای اعتراضی ما را همراهی کنند.
زنان از کشورهای اسلام زده علیه بی چهره کردن زن !

کنتاکت با رسانه ها : مینا احدی
٠٠۴٩١٧٧۵۶٩٢۴١٣
#ExMuslimScandinavia
#اکس_مسلم #اکس_مسلم_اسکاندیناوی
در تلگرام:
https://t.me/Exmuslimscandinavia

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  اطلاعیه های دیگر
  فیسبوک ما
 
آخرین اطلاعیه ها  
لندن: تجمع اعتراضی -اطلاعیه کمپین نجات هوشمند علی پور گزارش تصویری از کنگره یازدهم حزب کمونیست کارگری حزب کمونیست کارگری: ادامه اعتراضات کارگران هفت تپه حزب کمونیست کارگری: ادامه اعتراض و تجمع کارگران آذرآب اراک کنفرانس در باره آینده ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت و سخنرانی مینا احدی اطلاعیه کمپین نجات هوشمند علی پور دعوت به تجمع اعتراضی در حمایت از دو زندانی سیاسی هوشمند علی پور و محمد استاد قادر و همچنین برای آزادی کلیه زندانیان سیاسی در ایران ، لندن-انگلستان!
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com