آخرین اطلاعیه ها
کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری :کارگران و خانواده های زحمتکش! قبض های برق را نپردازید!
چهارشنبه, ۳۱ام اردیبهشت, ۱۳۹۹  
اشتراک گذاری

اخیرا سخنگوی صنعت برق اعلام کرده: «به منظور استمرار خدمات مطلوب در تابستان از تمام مشترکان تقاضا داریم که نسبت به پرداخت قبوض برق خود اقدام کنند.»

جمهوری اسلامی سخت ترین شرایط زندگی با تحمیل بیکاری و حقوق های چند برابری زیر خط فقر را بشما تحمیل کرده است. در دوره کنونی که هنوز مردم از شر ابتلا به ویروس کرونا نجات پیدا نکرده اند و هر روز بر تعداد مبتلایان به کرونا و جانباختگان در اثر بیماری کرونا در کردستان افزود میشود، تسلیم فشارهای نهادهای وزارت برق و ارگانهای محلی این وزارتخانه نشوید. پیامک و نامه های پرداخت کردن قبض های برق را در زباله ها بریزید. جمهوری اسلامی و دولت روحانی باید معیشت شما را با پرداخت حقوق های پایه و یا بیمه بیکاری مکفی تامین کنند. تامین معیشت بالای خط فقر حق طبیعی و بی اما و اگر شما است.  در کردستان مردم به ندرت قبض های آب، برق و گاز را پرداخت کرده اند. اعتراضات برحق خود را ادامه دهید! قبض های برق را پرداخت نکنید.!

در شرایطیکه در اثر بیماری کرونا به میزان هزاران نفری بیکاری افزوده فرصتهای شغلی وجود مسدود شده اند، در کردستان کارگران و جوانان بیکار از روی ناجاری در مرزها به کولبری مشغول بودند و کولبری هم تعطیل شده، علیه جنایتهای اقتصادی و بی خانمانی و فقری که حکومت اسلامی و دولت روحانی بشما تحمیل کرده اند باید ایستاد.  

محله ها را به کانون های اعتراضی تبدیل کنید. نگذارید مامورین مزدور نهادهای دولتی برق های شما را قطع کنند. شبکه های وسیع خبر رسانی را در محلات و در سطح میدیای اجتماعی فعال کنید.

در محلات با نوشتن صدها بنر بنویسید؛ « آب و برق و گاز در کنار درمان و تحصیل باید رایگان شود و هزینه آن توسط جمهوری اسلامی باید پرداخت شود».

کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری ایران

٣١ اردیبهشت ١٣٩٩

٢٠ می ٢٠٢٠

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 
  اطلاعیه های دیگر
  فیسبوک ما
 
آخرین اطلاعیه ها  
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com