آخرین اطلاعیه ها
کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری: ادامه رو در رویی مردم محله دارسیران شهر مریوان
سه شنبه, ۱۴ام اردیبهشت, ۱۴۰۰  
اشتراک گذاری

اطلاعیه شماره دو

در ادامه رو در رویی مردم محله دارسیران و سازماندهی مقاومت توده ای این محله و حمایت مردم شهر مریوان، سلفی ها دست به تکاپوهای نمایشی زده اند. با پخش خبر حضور تعدادی از آنها در محله ای در شهر مریوان به قصد جبران رسوایی هایشان در یازده اردیبهشت هستند. با به میدان آمدن زنان و جوانان و دست زدن به مفاومت و سازماندهی مردمی و جلوگیری از حضور آنها با نیروهای حکومت اسلامی در محله دارسیران سلفی ها شکست خوردند و عریده کشی و قمه کشی آنها ناکام شد.

مردم محله دارسیران! زنان انقلابی! جوانان انقلابی۱

در دو روز گذشته شما با بدست گرفتن تجربه های چندین ساله اعتراض و مقاومت و سازماندهی محله دارسیران نمونه ای دیگر از مقاومت و اعتراض توده ای و سازماندهی شده را به نمایش گذاشتند. شما در تیم های مقاومت و تعرض نشان دادید که ظرفیت مقابله با نیروهای ارتجاعی و دفاع از خود را دارید. نسلهای قبلی شما سازمانده و مبتکر کوچ مردم مریوان و دارسیران علیه ارتجاع محلی و میلیتاریزم حکومت اسلامی، بوده اند.

عربده کشی سلفی ها و قمه کشی انها و حمایتهای مزورانه نیروهای مسلح حکومت اسلامی با حضور شورانگیز شما ناکام شد. این موفقیت را بشما تبریک میگوییم.

شما را فرا میخوانیم با سازماندهی توده ای در محله دارسیران و جلب حمایت مردم در سایر محلات مریوان، افراد شرور سلفی را شناسایی کنید و پوزه آنها را به خاک بمالید.

کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری ایران

١٣ اردیبهشت ۱۴۰۰، ٣ می ۲۰۲۱

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 
  اطلاعیه های دیگر
  فیسبوک ما
 
آخرین اطلاعیه ها  
اطلاعیه شماره ۶ کمپین دفاع از برادران افکاری: صدای خانواده افکاری ها باشیم! سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه: پرونده سازی برای خانم زیلابی وکیل کارگران نیشکر هفت تپه محکوم است! پاسخ: جنگ دولت اسرائیل و اسلامی ها: مردم چه می خواهند. با حمید تقوایی برگزاری کنفرانس آنلاینی در حمایت از برادران افکاری فراخوان تجمع بازنشستگان و تجمعات معلمان، کارگران شهرداری قروه، فاریاب و چند خبر دیگر کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری: اعتراضات اقشار مختلف مردم در آذربایجان در ۱۱ روز گذشته!
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی