عبدل گلپریان
زنان قربانی قوانین اسلامی، زنان دادخواه حقوق انسانی!
چهارشنبه, ۸ام خرداد, ۱۳۹۸  
اشتراک گذاری

یکی دیگر از کانگسترهای مافیای اسلامی در هراس از افشا و برملاشدن فساد اسلامی و حکومتی اش جنایت آفرید. بقتل رسانیدن میترا استاد توسط ” محمد علی نجفی ” ( شهردار سابق حکومت اسلامی ) اخیرا تیتر خبرها و میدیای اجتماعی است.
مورد نجفی شاخصترین است. در یک ویدئو با صلوات و سلام او را به دفتر پلیس مشایعت میکنند. مامور پلیس با او بگرمی دست میدهد و همزمان در برابر قاتل سر تعظیم فرود می آورد آنگاه با چای و شیرینی از قاتل پذیرایی گرمی بعمل می آید. سپس قاتل خیلی راحت و خونسرد داستان ساختگی چگونگی جنایتش را سرهم بندی میکند و در نهایت در میان حلقه همراهان بسوی مکان مجللی بدرقه میشود. آخرین خبرها حاکی از آن است که دستگاه قضات اسلامی با همکاری قاتل تلاش میکنند موضوع را خانوادگی و اینکه گویا پای شخص سومی بعنوان “رابطه با میترا” در میان بوده است جلوه دهند تا بتوانند آب پاکی بر دستان خون آلود قاتل ریخته و همه چیز بخوبی و خوشی تمام شود.

این دست از جنایت و آدم کشیها در ساختار این حکومت نه تنها عجیب نیست بلکه امری نهادینه شده از بدو ظهور اسلام و از بدو پیدایش حکومت اسلامی تا به امروز بوده است. حتما شهلا جاهد، کبری رحمانپور، سکینه آشتیانی، دلارا دارابی، ریحانه جباری و دهها و صدها زن دیگر یادتان هست. آنان بخاطر دفاع از کرامت انسانی خود، بخاطر دفاع از شان و منزلتشان و بخاطر دفاع از حق انسانی و موقعیت اجتماعی شان یا اعدام شدند و یا به زندانهای طولانی مدت همراه با ضرب و شتم و شکنجه روبرو شدند.
علاوه بر آنان میلونها زن در ایران تحت حاکمیت مرده های متحرک اسلامی زندگی و هستی شان تباه شد اما تا به امروز کوتاه نیامدند.

زن قربانی قوانین اسلامی
چرا زن قربانی قوانین زنگ زده اسلامی است و چرا نرینه های قاتل در این نظام با پهن کردن فرش قرمز زیرپایشان مورد استقبال قرار میگرند؟ بنیاد منجلابی بنام اسلام و دیگر مذاهب بر این بنا شده است که زن انسان نیست. بنیاد قوانین اسلامی بر این بنا شده است که قاتلان مرد بشرطی که مقتولانشان زن باشند از هر مجازاتی معاف خواهند شد. مورد شهردار تهران بسیار تیپیک و نمونه است.
نجفی شهردار سابق تهران میترا استاد را به این خاطر که ممکن بود عمق فساد، کثافت و جنایت شهردار سابق را در یک روزنامه برملا کند به این وضع فجیع بقتل میرساند. اما تنها این نیست بلکه در قوانین اسلامی مرد آزاد و مختار است زن را با و بدون دلیل مورد تحقیر، توهین و بی حرمتی قرار دهد و در نهایت بقتل برساند. باندها و کاربدستان مافیای اسلامی آدمکشی برایشان افتخار بزرگی است که بخاطر عدم افشای فساد اسلامی شان دست به این گونه جنایات آنهم در میان زنان میزنند.
از مقطع تاریخ پیدایش اسلام و از روزیکه کثافت باندهای اسلامی بر جامعه ایران تا به امروز حاکم شده است، زنان برده ای بیش محسوب نشده اند. برده نامیدن زن، درجه دوم بودن زن، به هیچی بحساب نیاوردن زن در قوانین اسلامی از منظر اسلام شاید نوعی ارفاق به زن بوده باشد چرا که جانوران نرینه ای بنام آیت خدا بر این مملکت حکم میرانند که زن را اساسا انسان محسوب نکرده و با فتواهایشان زن را مستحق هر گونه برخوردی میدانند. اما این تنها گوشه ای از تصویر قداره بندان و اعمال قوانین عصر حجری حکومت است.

زن دادخواه حقوق انسانی
بخش بنیان کن و عظیم دیگر این تصویر حضور پرشور زنان طی چهار دهه علیه این قوانین بعنوان پاشنه آشیل کل دم و دستگاه باندها و مافیای اسلامی بود که همچنان با قدرت به این مبارزه ادامه میدهد.
کل جامعه ایران امروز دیگر متوجه این امر شده است که بقدمت موجودیت این حکومت مبارزه ای بی امان، تعطیل ناپذیر، جسورانه، متعرض و بی باک علیه تمامی مظاهر اسلامی در جریان است که هر بار قلدری های جانوران اسلامی را بشکست کشانیده است. جنبش زنان علیه حکومت و قوانین اسلامی از هشت مارس سال ۵۸ گرفته تا حرکتهای شجاعانه دختران خیابان انقلاب نقطه امید آینده ای بهتر برای خلاصی زنان از منجلاب حکومت اسلامی است. مبارزه زنان و مردان آزادیخواه و برابری طلب در دفاع از حقوق زن و در افشا و تعرض به ماهیت زن ستیز حکومت اسلامی را در هیچ کجای دنیا نمیتوان دید. این مبارزه و این جنبش برابری طلبانه و انسانی را باید بیش از این تقویت کرد. رنگ و بوی انقلاب آتی برای بزیر کشیدن مافیای نظام اسلامی و پایان دادن به نابرابری و تبعیض جنسیتی از سوی یک مرده متحرک بنام حکومت اسلامی عمیقا زنانه خواهد بود.
۸ خرداد ١٣۹۸
۲۹ مه ۲۰۱

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com