نسخه چاپی / وب سایت خبری - تحلیلی روزنه

 
عبدل گلپریان
هذیان گویی خامنه ای در هراس از سرنگونی نظام اسلامی
اشتراک گذاری

خامنه ای سر دسته آدمکشان جمهوری اسلامی در پاسخ به گزارش شورای عالی امنیت ملی دستوراتی را درباره خانواده کشته‌شدگان اعتراضات آبان ماه صادر کرد. او دستور داده، “شهروندان کشته شده که “هیچ‌گونه نقشی در اعتراضات” نداشتند و در میانه درگیری‌ها جان باخته‌اند در حکم شهید محسوب شده و خانواده‌های آنان تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار بگیرند”. بر اساس این دستور “در خصوص قربانیانی که در جریان تظاهرات اعتراضی به هر نحو جان خود را از دست داده‌اند موضوع پرداخت دیه و دلجویی از خانواده‌های آنان را پیشنهاد” کرده است. خامنه ای در باره کشته شده گانی که به گفته او «مسلح بوده‌اند» نیز دستور داد که «پس از بررسی وضعیت و سوابق خانواده آنان، حساب خانواده‌های موجه و آبرومند از فردی که اقدام به عمل مجرمانه نموده جدا شود و خانواده های آنان متناسباً مورد توجه و دلجویی قرار بگیرند.” و دستور داده با خانواده گروهی از معترضان که به گفته او، «مشکوک به شرارت بوده‌اند» با «رأفت اسلامی» برخورد کنند. حسن روحانی دیگر سردسته آدمکشان اسلامی نیز دستور داده که هیئتی برای بررسی نحوه «جبران خسارات شهروندانی که در حوادث هفته پایانی آبان ماه دچار آسیب شده‌اند»، تشکیل شود.
……..
بعد از گذشت نزدیک به سه هفته از اعتراضات میلیونی مردم برای بزیر کشیدن حکومت اسلامی و متعاقب آن بدنبال رو شدن جنایاتی که سران و کاربدستان این حکومت در کشتار جوانان، کودکان و مردم حق طلب در سراسر کشورانجام دادند، خامنه ای، روحانی و دیگر قداره بندان اسلامی اکنون بیش از هر زمانی پایان عمر این نظام متعفن را دریافته اند.
جانباختگانی که تا دیروز از طرف خامنه ای، روحانی و دیگر جانیان مسلح حکومت اسلامی “معاند”، “ضد انقلاب”، “مشکوک به شرارت”، “اشرار وابسته به دولتهای بیگانه” و “تروریست” نام گرفته بودند، اکنون و بعد از گذشت این چند روز در وحشت و هراس از سربلند کردن مجدد این اعتراضات دچار یاوه گویی شده و چرندیاتی چون، “رفعت اسلامی”، “شهید”، “پرداخت دیه به خانواده ها”، ” پرداخت خسارت به آسب دیده گان”، وارد شده اند تا جاییکه خود را ناچار دیده اند از کسانیکه جانشان را گرفتند با واژه جانباختگان سخن بگویند. مردم انقلابی ایران با نشان دادن ابعاد این جنایت و انتشار ویدئوهای متعدد در شبکه های اجتماعی، خشم انسانهای آزاده در سراسر جهان علیه رژیم مفلوک و درمانده اسلامی را به خشم و تنفر خود علیه کل این نظام افزودند. آنچه که در روزهای پایانی آبان اتفاق افتاد تنها در مقیاس جنایت علیه بشریت قابل توضیح است.
خزعبلات امروز خامنه ای و روحانی نشاندهنده این حقیقت است که فوران خشم بمراتب عمیق تر و گسترده تر در سراسر کشور در کمین است و این خزعبلات گویای بو کشیدن این واقعیت است و میدانند که تعرضی بنیان کن تر در راه است. بشدت ترسیده اند. وحشت و هراس سراپای کاربدستان مافیای اسلامی حاکم بر ایران را فرا گرفته است.
نه خانواده های جانباختگان و نه هشتاد میلیون انسان در ایران ذره ای برای این نوع اراجیف اسلامی تره هم خورد نخواهند کرد. این نوع سخنان از دهان سران خون آشام یک حکومت بغایت ضد انسان به بیرون پرتاپ میشود که خود بهتر از هر کسی میدانند که چه فاجعه ای را برای بقای چند روز بیشتر این ساختار جهنمی رقم زدند. مردم معترض و قیام کننده در ایران این نوع پیامها را بخوبی در میابند و میدانند که سخنان سران آدمکش اسلامی نه از سر قدرقدرتی بلکه عمیقا از سر درماندگی، یاس و هراس است که به هزیان گویی افتاده اند. این جنایت و این آدم کشی همراه با چهار دهه کشتار و اعدام در مقابل دیدگاه جهانیان، به خشمی بنیان کن تر از آبانماه تبدیل شده است که با اعتراضات میلیونی، با اعتصاب عمومی و همزمان با دست بردن به سلاح، کل بساط اسلام و اسلام سیاسی و حکومت اسلامی فلج شده در ایران و در کل منطقه را جارو خواهد کرد.
عبدل گلپریان
۱۳ آذر ۹۸

 
 
https://rowzane.com/content//article=174912