کیوان جاوید
اسلام و جمهوری اسلامی آخر خط توحش
یکشنبه, ۶ام مهر, ۱۳۹۹  
اشتراک گذاری

یک دادگاه تجدید نظر در بوشهر حکم داد که فرزند خوانده ۲ساله یک خانواده مسیحی از آنها جدا شود. این زوج مسیحی از ده هفتگی سرپرستی این کودک را به عهده گرفته بودند و اکنون دادگاه تجدید نظر این حکم ضد انسانی را تأیید کرد. در حکم آمده است که «به دلیل مسلمان‌زاده بودن این کودک، خانواده مسیحی نمی‌تواند سرپرستی او را برعهده داشته باشد». قاضی دادگاه خانواده پیشتر عنوان کرده بود که با بازگشت این کودک که از بیماری قلبی و گوارشی رنج می برد، به پرورشگاه، آینده نامعلومی در انتظار او خواهد بود.


در جمهوری اسلامی، انسان انسان نیست. مسلمان زاده و مسیحی زاده و یهودی زاده است. انسان انسان نیست. شیعی و سنی و «فرقه ضاله بهایی» است. در جمهوری اسلامی انسان به دیندار و کافر تقسیم می شود. هزاران «کافری» که در زندانهای جمهوری اسلامی به دلیل خداناباوری به جوخه های اعدام سپرده شده و در گورهای بی نام و نشان مدفون شده اند. خاوران یک نمونه از این جنایات است.
در حکومت اسلامی انسان انسان نیست. انسان مرد است و زن که برای آرامش و سرویس جنسی و پخت و پز و بچه داری توسط خدای «رحمان و رحیم» خلق شده است. در اسلام و حکومت اسلامی موی زن تحریک کننده است و می تواند مردان را از راه بدر کند و به همین دلیل اگر زنی خودش باشد شلاق می خورد و زندان می رود. شکنجه می شود و در خیابان توسط برادران و خواهران گشت ارشاد کتک می خورد.
در جمهوری اسلامی کودک کودک نیست. بقول رساله خمینی می توانی از «نوزاد شیرخواره تمتع جنسی ببری به شرطی که دخول صورت نگیرد» و این رساله فوق ضد بشری با بودجه کلان منظما به مدت ۴۱ سال تکثیر و باز تکثیر می شود. در این حکومت کودک ۹ ساله زن محسوب می گردد و دهها هزار کودک را به ازدواج داده اند. از کجای این شرایط بگوییم؟ در این سیستم سراپا وحشیانه معلم و قاری قرآن به کودکان فراوانی تجاوز جنسی می کند و بعد از برملا شدن این رسوایی فرد متجاوز راست- راست در جامعه می گردد و ارتقاء مقام پیدا میکند. در این حکومت همجنسگرایی گناهی نابخشودنی و عقوبتش پرتاب از کوه و شلاق و زندان است.
اینجا و تحت حاکمیت این هیولاهای قرن، انسان انسان نیست. به این خاطر کودک ۲ ساله را از والدینش جدا می کنند و به پرورشگاه می سپارند. چرا؟ به این دلیل که این کودک مسلمان زاده شده است. عجیب است، کودکی که با تولدش دین دارد. دینی خیلی مشخص و ویژه. اسلام اثنی عشری دوازده امامی.


به این حکومت سراپا ضد انسانی باید اعتراض شود. دنیا باید بداند که این حکومت با یک جامعه تشنه آزادی و برابری و مدرنیسم چه ها که نمی کند. جامعه جهانی باید یکپارچه این جنایات را محکوم کند. یک صدا باید اعلام شود این کودک باید در کنار خانواده اش باشد. باید در کنار این خانواده باشیم به آنها نشان بدهیم درد و رنج آنها را به خوبی می فهمیم و همگی تا رفع این حکم ظالمانه به مقابله با حکومت بپامی خیزیم. موج عظیم و باشکوه مبارزه سراسری با حکومت اسلامی دارد بساط ننگین این حکومت را جمع می کند. این روند را باید بیش از گذشته گسترش بدهیم.
یک صدا اعلام کنیم انسان انسان است و حکومت ضد انسان اسلامی باید نابود شود. باید یک صدا فریاد بزنیم. یک حکومت انسانی برای یک جامعه انسانی.

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی