کیوان جاوید
به جرم دختر زاده شدن
دوشنبه, ۲۱ام مهر, ۱۳۹۹  
اشتراک گذاری

معصومه ابتکار معاون حسن روحانی در امور زنان و خانواده می گوید: «طبق آمار، ازدواج دختران زیر ۱۴ سال حدود ۳۰ هزار نفر در سال است.
اسلام دین جنایت به زنان است. مذهبی که وقتی به قدرت رسید، آن تاریک اندیشی ضد بشری علیه زنان را قانونی و عملی کرد. وقتی فقر و فلاکت اقتصادی ضربدر این ایدئولوژی وحشیانه شود تازه ابعاد وسیع تر و همه جانبه تر ستم به دختر بچه ها آشکارتر می گردد. فقر و مذهب دو بازوی حکومت اسلامی در قربانی گرفتن از دختر بچه ها تحت نام ازدواج است. فکرش را بکنید در اولین روزی که جمهوری اسلامی نباشد و یک نظام سیاسی غیر مذهبی روی کار بیاید، این آمار وحشیانه تجاوز به دختر بچه ها دود می شود و به هوا می رود. این تجاوز شرعی و اسلامی غیر قانونی می گردد.
معصومه ابتکار البته با ازدواج دختران نوجوان ۱۵ ساله مشکلی ندارد. اختلاف ایشان برای سن ازدواج با جناح خامنه ای بین ۱۴ ساله ها و ۱۵ ساله ها است. می گوید ۱۵ ساله ها به بلوغ فکری و جسمی رسیده اند. خودش را به نفهمی هم زده و سعی می کند در نقش مامور خوب ظاهر شود. یادش رفته که ایشان معاون حسن روحانی رئیس جمهور این حکومت است که همگی با هم در خلق همه جنایات جمهوری اسلامی سهیم هستند. اولا سن «ازدواج» در جمهوری اسلامی به دختر بچه های ۹ – ۱۰ ساله ها هم رسیده است و ثانیا ازدواج برای نوجوانان ۱۵ ساله هم برخلاف آنچه معصومه ابتکار می گوید باید غیر قانونی و لاجرم جرم باشد.
در دنیای متمدن امروزی جایی که بشریت به مذهب افسار زده است، رابطه جنسی افراد بزرگسال با افراد زیر سن قانونی جرم سنگینی است. رابطه جنسی نوجوانان با همدیگر آزاد است. اینجا فقط یک رابطه دوستی و جنسی مطرح است همراه با وسیع ترین آموزش ها برای ایمنی و جلوگیری از حاملگی های ناخواسته. در این رابطه دختر بچه ها زن خانه نیستند. به زور وارد یک رابطه جنسی نمی شوند. فروخته نمی شود. برده جنسی کسی نیستند. از رابطه جنسی با همسالان خود لذت می برند و تعهدی هم ندارند. عموم این نوجوانان بعد از مدتی به این روابط پایان میدهند و احتمالا خاطره ای خوش از این دوران دارند.
در جمهوری اسلامی و هر کجا که مذهب حاکم است یا تحت تاثیر مذهب قرار دارد، رابطه جنسی برای زنان یک وظیفه و یک تکلیف است. به عقد مردی در می آیی، تامین کم یا زیاد مایحتاج زندگی از مرد، و سرویس جنسی و پخت و پز و بچه داری از زن.
این جنایت سازمان یافته دولتی ازدواج دختر بچه ها باید برچیده شود. همین امروز هم میشود جمهوری اسلامی را قدم ها عقب راند. کمپین ها، سمینارها، تجمعات و سخنرانی ها علیه این فرهنگ اسلامی باید برگزار گردد. باید رو به جامعه و با مردم بی پرده صحبت کرد. باید تلاش کرد خانواده های هر چه کمتری عزیزانشان را وادار به چنین عمل خوفناکی کنند. فقر البته کار آگاهگرانه را دشوار می کند. در جامعه ای که آدم ها اعضای بدنشان را برای امرار معاشِ موقت می فروشند، شاید کار راحتی نباشد که آگاه گری ها فورا موثر واقع شوند. هدف این فعالیت ها باید فشار بر حکومت برای غیر قانونی و جرم بودن چنین «ازدواج» هایی باشد. تامین مالی همه کودکان توسط دولت صرفنظر از وضعیت اقتصادی خانواده آنها یک امر بسیار حیاتی در محافظت از کودکان است . قدمی موثر برای جلوگیری از ازدواج های زیر سن قانونی.
آنچه مسلم است بعد از سرنگونی جمهوری اسلامی و برقراری یک جامعه آزاد و انسانی این جنایت سازمان یافته مذهبی با کمک قانون و تامین رفاهیات همگانی و یک کار فشرده آگاهگرانه فورا از بین میرود. حفاظت از نوجوانان در برابر تعدی و دست درازی جنسی با دولت است و با متجاوزین به شدت برخورد می شود.
با سرنگونی فوری جمهوری اسلامی کسی نخواهد شنید سالانه حتی یک دختر بچه به چنین شیوه دلخراشی مورد تجاوز قرار گیرد. زن بودن بعد از سرنگونی جمهوری اسلامی جرم نیست، زیبایی طبعیت بشری است.

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی