مینا احدی
راههای به دام انداختن سران رژیم در خارج کشور!
پنجشنبه, ۲۲ام آبان, ۱۳۹۹  
اشتراک گذاری

از روز گذشته بسیاری از ما میپرسند، آیا بهتر نبود در سکوت او را تعقیب و به دام می انداختید . پاسخ من اینست در مواردی که اطلاعات به دست ما و هر فرد دیگری میرسد، بهتر است، در خفا پرونده تشکیل شود و این اطلاعات را فورا نزد پلیس برده و با شکایت از فرد و تهیه اسناد کافی برای دادستان ، از وی شکایت شود . اما همه باید بدانیم که پروسه دستگیری و به دام انداختن اینها به این راحتی نیست. دادستان معمولا مدتها وقت میخواهد و به ویژه روابط حسنه دولتها با جمهوری اسلامی ایران معمولا این پروسه را سخت و سخت تر میکند. تجربه ما در آلمان نشان داد که مادام دولت آلمان، به دنبال روابط حسنه با حکومت اسلامی ایران است، اتفاقا افشاگری و فشار آوردن بر خود دولت آلمان و کار علنی و جلب توجه افکار عمومی به ما کمک خواهد کرد ، در این کمپین ها جلو برویم.
بله در مواردی که امکانش هست و میتوان خبر را مخفی نگاه داشت و اقدام کرد، باید چنین کرد. در این مورد و همچنین در مورد شاهرودی و منصوری، خبر در سایتها مطرح شد و یک حرکت به راه افتاد. این هم مهم است. تظاهرات در مقابل بیمارستان دکتر سمیعی و کشاندن موضوع به رسانه ها از طریق خبرنگاران و یا شاکیان، خود بخشی از ناامن کردن فضا برای این قاتلین است.
از بیست و چهار ساعت گذشته که خبری مبنی بر حضور حسن تردست در آلمان منتشر شده. ما بدنبال این هستیم که اولا ببینیم آیا این خبر درست است و ثانیا ببینیم، در کشور آلمان، چند نفر از آقا زاده ها و خانم زاده های اینها زندگی میکنند.
در مورد این یکی ، تحقیقات به این نتیجه رسیده که بخش بزرگی از ایل و تبار این قاضی اعدام و جنایت ساکن آلمان هستند. پسر و دختر و داماد و خواهر و خواهر زاده همگی در این کشور زندگی میکنند.
اینها چون به ایران میروند، چادر و چاقچور سر کرده و به زیارت امام زاده ها و مراکز پول در آوردن رژیم میروند، و در اروپا کاملا با لباسهای مارک دار مدرن و غربی در حال عیش و نوش هستند.
در آلمان ایل و تبار این فرد در برلین و پتسدام و لیمبورگ و .. ساکن هستند. و اگر این فرد بیاید آلمان که قبلا ظاهرا تابستان ها آمده است، نزد همین فرزندان و خواهر و یا خواهر زاده اش بوده است.
دوستان گرامی!
در مورد تردست خبر را آقای رضا ضرابی پخش کرده و از این طریق از همگان خواسته بودند کمک کنند تا او را پیدا کنیم. هنوز هم من فکر میکنم، ایرانیان ساکن لیمبورگ که این تردست ها را می شناسند، ایرانیان در برلین و پتسدام میتوانند کمک کنند از این افراد اطلاعات بیشتری بدست آورده و به کمک پلیس و دادستانی آلمان ، مخفی گاه او را پیدا کنیم.
خواهر این فرد که لابد و صد در صد میداند برادر قاتل او دستش به خون صدها نفر آلوده است و در این عکس وقتی رفته ایران تردست به استقبال او آمده، اکنون با دیدن این حرکت برای دستگیری برادرش میتواند کمک کند تا ما بدانیم برادرش کجاست و همه اینها بخشی از کمپینی است که باید بکوشد، علاوه بر تلاش برای دستگیری قاتلین در اروپا، بر اساس اطلاعات و شرایطی که دارد، کمک کند، آقا زاده ها و کسانی که از ثروتهای باد آورده ناشی از کشتار و اعدام و جنایت، در اروپا و در دنیا استفاده میکنند و پول خون مردم را میخورند، بفهمند، اوضاع دارد عوض میشود و همه ایرانیان در خارج کشور، همه فراریان از دست این جلادان، مدعی هستند و نخواهند گذاشت، این افراد، در ایران بکشند و بچاپند و در اروپا کیف کنند . دختران این قاتل که ساکن آلمان و کانادا هستند، کسانی که بالغ هستند و میدانند پدرشان همین امروز نیز برای انداختن طناب دار بر گردن جوانان و منتقدین و زنانی که در مقابل تجاوز ایستاده اند، دوندگی میکند، باید بدانند اوضاع در حال تغییر است و دهن کجی به مردم ایران، پاسخ در خور میگیرد.
جنبش دادخواهی در ایران گسترده است و این بخشی از این جنبش است. تعقیب مقامات حکومت اسلامی، نا امن کردن دنیا برای قاتلین و در عین حال نشان دادن قدرت این جنبش به زالوها و آقا زاده ها و وابستگان این افراد که با پرچم های جمهوری اسلامی در مراسم ها و برنامه های این حکومت در خارج شرکت میکنند و کماکان برای دوام و بقا این دستگاه جهنمی میکوشند.
ما امروز هم با تماس با مقامات دولت آلمان و تماس با رسانه ها خواهیم کوشید از صحت و سقم حضور تردست در آلمان مطلع شویم و کماکان از هر کس که امکان تماس با مقامات در آلمان و یا رسانه ها را دارد دعوت میکنیم از امکانات خود استفاده کنند. دولت آلمان هم باید بداند ایرانیان به حضور جانیان اسلامی در این کشور حساس هستند و نخواهند گذاشت کشور آلمان مامن جانیان و وابستگان آنها باشد.
دوستان گرامی این نوع کمپین ها اهداف متعددی دارند یکی از آنها دستگیری و محاکمه سران رژیم و یک هدف دیگر نا امن کردن دنیا برای آنها و فشار آوردن به دولتهایی است که مماشات میکنند و کماکان این قاتلین مردم ایران را به عنوان حکومت مردم معرفی میکنند.

مینااحدی

minaahadi26@gmail.com
۰۰۴۹۱۷۷۵۶۹۲۴۱۳

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی