کیوان جاوید
اسدالله اسدی تروریستی در لباس دیپلمات به بیست سال زندان محکوم شد
پنجشنبه, ۱۶ام بهمن, ۱۳۹۹  
اشتراک گذاری

دادگاه بلژیک اسدالله اسدی، دبیر سوم سفارت جمهوری اسلامی در وین را برای توطئه بمبگذاری در یک نشست سازمان مجاهدین در پاریس مجرم شناخت و او را به ۲۰ سال حبس محکوم کرد.
این تازه شروع کار است. «دیپلمات های» جمهوری اسلامی در وهله اول آموزش آدمکشی و عملیات تروریستی و شکنجه و بازجویی دیده و بعد از کسب قبولی روانه اروپا و دیگر کشورهای جهان میشوند.

جرم اسدالله اسدی فقط این نبوده که رهبری تلاش برای بمبگذاری در نشست سازمان مجاهدین را بر عهده داشته است. او مسئول رهبری همه شبکه های تروریستی و جاسوسی جمهوری اسلامی در همه کشورهایی اروپایی بود.

محاکمه این تروریستِ دوره دیده و جانی، یعنی محاکمه کل نظام آدمکش و ضد انسان جمهوری اسلامی. از دریچه افشای جنایات و خطرناک بودن اسدالله اسدی در اروپا می شود دید که در ایران این قاتلینِ مردم با چه شیوه ها و امکانات و خونسردیِ بی همتایی دست به شکنجه و کشتار زندانیان می زنند.

اسدالله اسدی نماینده حکومتی است که ۴۲ سال به صورت زنان اسید پاشید تا حجاب حکومتش را حفط کند. آینه حکومتی که سرکوب، دستگیری، شکنجه و ترور کارگران معترض را سازمان داده است. عصاره حکومتی که زندانیان سیاسی را در سلول های انفرادی و شکنجه گاه های خوفناک ترور روحی و فیزیکی کرد و دهها هزار نفر را به خوخه های مرگ سپرد. کارخانه اعدام همجنسگرایان و اذیت و آزار اقلیت های دینی در طول حیات ننگین این حکومت برای یک لحظه از کار نیفتاد.

تروریسم جمهوری اسلامی مرز نمی شناسد و از این منظر باید به کل حکومت اسلامی نگاه کرد. دور نیست که همه سران حکومت اسلامی اینچنین محاکمه و به سزای اعمالشان برسند. تا فرارسیدن آن روز باید مداوما بر خواست بایکوت جهانی جمهوری اسلامی پای فشرد. جمهوری اسلامی به حکم مبارزات مردم ایران رفتنی است. این رای و تصمیم مردم ایران است.

کیوان جاوید

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی