محمد شکوهی
اعتراف خامنه ای:عدم حضور مردم در انتخابات؛ فاصله گیری مردم از نظام است
چهارشنبه, ۲۶ام خرداد, ۱۴۰۰  
اشتراک گذاری

خامنه ای روز چهارشنبه ٢۶ خرداد دو روز مانده به موعد مضحکه انتخابات سخنرانی کرد. وی ضمن اعتراف به عدم استقبال نسبتا گسترده مردم از این مضحکه؛ یک بار دیگر تلاش کرد به هر شیادی و دروغی  دست زده و از مردم گدایی رای بکند.

وی اعتراف کرد که:عدم حضور مردم در انتخابات؛فاصله گیری مردم از نظام است.” اگر ما کاهش حضور مردم را داشته باشیم از آن طرف افزایش  فشار دشمن را داریم. اگر مشارکت مردم را کم داشته باشیم،‌ از آن طرف افزایش فشار دشمن را خواهیم داشت. اگر بخواهیم فشارها و تحریم‌ها کاهش پیدا کند باید حضور مردم افزایش یابد و پشتوانه مردمی نظام به رخ دشمن کشیده شود”.

سخنان امروز خامنه ای از موضع ضعف و درماندگی و در اوج درهم ریختگی و بی افقی کل نظام در بحبوحه مضحکه انتخابات بود. اعتراف دیکتاتور به وضعیت بحرانی و خراب رژیم، تقلا و تلاش برای گدایی رای از مردم، تلاش های بیهوده برای کشاندن مردم به پای صندوق های رای تا همین امروزهم تاثیری بر تصمیم مردم مبنی بر عدم شرکت اکثریت مردم در انتخابات؛ نداشته است.

خامنه ای و همه جناح های حکومت هفته ها است که می گویند تنور انتخاباتشان سرد است، مردم رغبتی نشان نمی دهند؛” دشمنان نظام مردم را دلسرد کرده اند”، و از این خزعبلات.اما واقعیت این است که مردم در ابعاد بزرگ و اجتماعی، تا همین الان یک نه ای بزرگ به مضحکه  انتخابات حکومت داده اند.

رای بی رای؛ رای ما سرنگونی، در کنار شرکت فعال مردم و در تریبونهایی علیه مضحکه انتخابات و اعلام اینکه انتخابات مسخره است و نباید رای داد و…،پاسخ کوبنده  شان را به خامنه ای و کل نظام داده اند. این عدم استقبال و مخالفت با انتخابات حکومت تا آن اندازه در جامعه بالاست که خامنه ای و کل نظام آدمکشان اسلامی را نگران کرده است. مردم عملا بساط مضحکه انتخابات حکومت را متحدانه بر سرشان خراب کردند.

مردم در دی ماه ٩۶و آبان ٩٨جوابشان را به خامنه ای رئیس حکومت آدمکشان اسلامی سرمایه؛ در خیابانهای شهرهای کشور داده اند: جمهوری اسلامی نابود باید گردد! گورتان را گم کنید. رای ما سرنگونی کل نظام است.

محمد شکوهی

٢۶ خرداد ١۴٠٠،  ١۶ ژوئن ٢٠١٢

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  از همین نویسنده
 
  فیسبوک ما
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی