هه ژار علی پور
در مقابل حملات نیروهای سرکوب و جنایتکار مسلح جمهوری اسلامی باید مقابله به مثل کرد و مثل طوفان این اوباش را جارو کرد!
یکشنبه, 26ام آبان, 1398  
اشتراک گذاری

تظاهرات و خشم مردم شهرهای ایران با شعارهای مرگ بر خامنه ای، مرگ بر روحانی و مرگ بر دیکتاتور، شورش و قیام توده‌ای دیگری علیه کل حاکمیت منفور و پر از فساد و چپاولگری حکومت کثیف اسلامی است، متشکل کردن هرچه سریعتر شوراهای مردم و رهبری اعتراضات میتواند گام قدرتمندی در جهت سرنگونی جمهوری اسلامی متضمن تر سازد!

سرنوشت مردم ایران در دست خودشان است، توهم و خوش باوری به دول ارتجاعی و امید به #دمکراسی_پوشالی  دولت‌های غربی نتیجه اش کشتار ده‌ها و صدها تن از مردم کردستان سوریه و در شهرهای عراق است.

هیچ دولت ارتجاعی نه تنها به حمایت از مبارزات و اعتراضات این مردم تن نداده بلکه حتی این جنایات و کشتار وحشیانه این دولت‌ها را محکوم نکرده اند.
مردم ایران تجربیات زیاد و دستاوردهای بزرگ و شگفت انگیزی علیه حاکمان مستبد جمهوری اسلامی دارند و نباید گذاشت این رژیم بیش از این در قدرت باقی بماند.

با تمامی وجود مردم آزادیخواه در خارج کشور بایستی بدون  معطلی از این خواست های برحق و سرنگونی طلبانه مردم برای بزیر کشیدن کلیت این نظام جنایتکار و دار و دسته انگل و دزدان حکومتی دفاع کنند!

#اداره_شورائی 

#انـقلاب_کارگری 

هه ژار علی پور ، شنبه ۱۶ نوامبر ۲۰۱۹

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی