محسن ابراهیمی
نژادپرستی آریایی در مقابل پاسارگاد!
سه شنبه, 4ام آبان, 1400  
اشتراک گذاری

ارتجاع اسلامی و ناسیونالیستی در خدمت هم!
همین الان ویدیو کلیپی را دیدم که عده ای در مقابل پاسارگاد جمع شده اند و شعار میدهند: “همش میگن دست خداست، هر چی بلاست از عرباست”! “ما آریایی هستیم، عرب نمی پرستیم”!
اول بگویم که این شعارها از طرف هر جریان سیاسی و هر گروهی با هر توجیه و بهانه ای باشد، نفرت پراکنی علیه بخشی از شهروندان تحت ستم کشور و نفرت انگیز است و فقط و فقط در خدمت اسلام و اسلام سیاسی و جمهوری اسلامی است و باید در مقابلشان ایستاد.
حتما بخشی از این شعار دهندگان از فرط نفرت بحق از جمهوری اسلامی این شعارها را میدهند. اما همینها هم متوجه نیستند که با این شعارها دارند علیه بخشی از همان مردمی که نمیخواهند سر به تن جمهوری اسلامی باشند نفرت پراکنی میکنند و با این کارشان به جمهوری اسلامی خدمت میکنند!
اتفاقا همه اش دست “خدا” است. اما نه خدایی که وجود ندارد بلکه خدایی که یک طبقه مفتخور میلیاردر به نام او و قران و شریعت اسلامییش دارند یک جامعه ۸۵ میلیونی را میچاپند و یک کشور ۸۵ میلیونی را از هر نظر، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی ویران میکنند!


“عربا”؟! منظورتان چیست؟ کدام عربا؟
زنان و جوانان مصر که یکی از با شکوهترین اعتراضات انسانی علیه یک دیکتاتور حامی یک نظم سراپا تبعیض و بیحقوقی سرمایه داری را سازمان دادند که اتفاقا او هم “عرب” بود؟!
منظورتان مردم عراق، جوانان و مخصوصا زنان در عراق است که در مقابل یک حکومت فاسد قومی و ملی و عربی و اسلامی ضدزن به پا خاستند و شعار دادند “نه قومی نه دینی مدنی مدنی”؟!
منظورتان کارگران فولاد اهواز و کارگران هفته تپه در شوش است که اعلام کردند قومپرستها از مبارزه بحق اجتماعی و طبقاتیشان سوء استفاده نکنند؟!
منظورتان مردم خوزستان است که حتی از آب خوردنی محروم هستند و علیه جمهوری اسلامی بپاخاستند؟!
نه خیر، هر چی بلاست از “عربا” نیست. از حکومتی است که اسمش ” “جمهوری اسلامی ایران” است. دقیقا همین. جمهوری اسلامی ایران. هر کسی و هر جریانی که آگاهانه این حقیقت را مخدوش میکند در خدمت جمهوری اسلامی و علیه مردم ایران است که میخواهند از شر این حکومت رها شوند. هر کسی و هر تعدادی که نا آگاهانه به دام این شالارتانها افتاده اند به جریانی کمک میکند که در خدمت جمهوری اسلامی است.
همه نفرتها و همه دشمنی ها و هم تلاشها و همه مبارزه ها باید وسیعتر و هر چه متحدانه تر برای نابودی کامل حکومت اسلامی جهت گیری کند!

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی