شادی شوشتری
شیشه عمر جنایت کاران اسلامی دست کارگران است
پنجشنبه, 17ام آبان, 1397  
اشتراک گذاری

روز پنجشنبه اول نوامبر، رانندگان و کامیون داران برای چهارمین بار دست به اعتصاب زدند. رانندگان می گویند نه تنها به هیچکدام از خواسته هایشان رسیدگی نشده بلکه دولت فاشیست اسلامی با تهدید کارگران و دستگیری بیش از دویست و شصت نفر از رانندگان و همچنین حکم اعدام نه نفر از آنها تلاش می ورزد تا با سرکوب شدید و خون پاشیدن به این حرکت اعتراضی و عمیقا انسانی، کل حرکت و قیام اعتراضی جامعه را متوقف نماید.

از یک طرف اعتراض و مبارزه زنان، معلمان، بازنشسته گان، تشکل های کارگری و خلاصه کل جامعه برای پایان دادن به چهل سال دیکتاتوری مذهبی و چپاول مشتی سرمایه دار دزد و انگل، حکومت داعشی های حاکم بر ایران را به لبه پرتگاه نزدیکتر کرده، از طرف دیگر با فرستادن گله سپاه و حزب الله به عراق و لبنان و سوریه و یمن، شانس ادامه کمک گرفتن از کشورهای غربی را از دست داده است. اقتصادش به گل نشسته و زندگی مردم کار کن و زحمتکش را نیز به نابودی کشنده است.

در کجای جهان حتی نیمه متمدن، انسانی را که بخاطر اینکه اعتراض می کند چرا حقوق هشت ماهش را نداده اند به شلاق محکوم کنند، اعدام کنند. کجا دیده اید فعالین محیط زیست را گروه گروه به حبس های بلند مدت محکوم کرده، تعدادی را در زندان بکشند و تعدادی را بربایند، بکشند و جنازه را آتش بزنند. این کار، ویژه فاشیسم اسلامی است و از زمان پیدایش این ایدئولوژی خونخوار تا به امروز صدها میلیون مردم نگون بخت قربانی شده اند.

دوران آیت الله های میلیاردر دزد و آدمکش بسر آمده است. هم خمینی جلاد و هم خامنه ای قاتل باضافه خیل ده ها هزار نفره عمامه به سرهای  انگل، مسئول وضعیت اسف بار نود و نه درصدی های جامعه اند. در فردای پیروزی انقلاب کارگران و زحمتکشان، این جنایت کاران را در دادگاه های مردمی به شیوه ای متمدن و عادلانه محاکمه خواهیم کرد. در انقلاب انسانی ما اعدام و شکنجه ممنوع است و این جنایت کاران خوش شانس ترین  نسل کش های تاریخ خواهند بود که به شکنجه و اعدام محکوم نخواهند شد هر چند ظرف این چهل سال بیش از صد و پنجاه هزار نفر از مخالفین شان را به جوخه اعدام سپرده اند.

شروع مجدد اعتصاب کارگران بخش ترانسپورت طلیعه پیروزی انقلاب مردم و رهایی از چهل سال سرکوب و استثمار مذهبی است. کارگران به یاری دختران انقلاب آمده اند، جنبش زنان دست در دست جنبش بالنده کارگری و دیگر جنبشهای اعتراضی جاری می رود تا تاریخ نوین انسانی را از نو باز نویسی کند پس با تمام قوا باید به حمایت رانندگان و کامیون داران برخیزیم و تنهایشان نگذاریم.

 

شادی چادر باف شوشتری

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  از همین نویسنده

از این نویسنده مطلب دیگری در دست نیست!

 
  فیسبوک ما
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی