نسخه چاپی / وب سایت خبری - تحلیلی روزنه

 
محمد شکوهی
جمهوری اسلامی در یک اقدام ضد انسانی دیگر، رسما جمع آوری کمک های مردمی به سیل زدگان را ممنوع اعلام کرد
اشتراک گذاری

 

خبرگزاری فارس وابسته به سپاه به نقل از مسؤولان قضایی رژیم نوشت:” هر گونه جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای استان‌های سیل‌زده گلستان و مازندران جز از طریق حساب‌های رسمی جمعیت هلال احمر و کمیته امداد ممنوع است”.
در اقدامی دیگر،جاوید نیا معاون دادستان کل رژیم به اشخاص و چهره‌های شناخته شده هشدار داد که در صورت اقدام، حساب‌ها مسدود و مبالغ جمع آوری شده توقیف و به سازمان‌های یادشده تحویل داده خواهد شد، لذا از هر گونه اقدام در این زمینه خودداری شود.
این هم یکی دیگر از سایت های ضد انسانی حکومت در کنار دهها سیاست کیقت تر دیگرش برای جلوگیری از دخالت مردم در امر کمک رسانی به مردم سیل زده است. حکومت خودش کاری آنچنانی نکرده، مردم به یاری سیل زدگان شتافته اند، الان هم می خواهد با این کار جلوی کمک های مردمی را بگیرد. این سیاست جمهوری اسلامی بشدت محکوم است و باید آن را افشا و بی آبرو کرد.
حکومت دزدان و قاچاقچیان اسلامی سرمایه و آدمکش قضد دارد کمک های مردمی را یک جا جمع کرده و به اسم خودش مقدار کمی را به مردم بدهد و بخش دیگرش را بدزد. مردم نباید در برابر این سیاست کثیف حکومت ساکت باشند. در مدیای اجتماعی و در کل کشور گروههای کمک رسانی خود جوش درست شده. باید رژیم را دور زد و کمک ها را به دست مردم سیل زده در استانهای مازندران و گلستان رساند و سیاست ضد انسانی حکومت را خنثی و بی اثر کرد.

ممد شکوهی

۵ فروردین ١٣٩٨ ؛ ٢۴ مارس ٢٠١٩

 
 
https://rowzane.com/content//article=148438