اخبار / زنان / سیاسی / مهمترین
ویدیو… یک زن افغانستانی خطاب به حامد کرزی :شما حامی تروریزم هستی!
سه شنبه, ۱۱ام مهر, ۱۳۹۶  
اشتراک گذاری

العربیه:در جریان یک گفتمان امروز سه‌شنبه ۳ آکتوبر ۲۰۱۷، در لندن یک زن افغان به اسم “آرزو نوبهار”، حامد کرزی رییس جمهوری پیشین افغانستان را حامی “تروریزم” خطاب کرد.

بر بنیاد ویدیو که در شبکه‌های اجتماعی افغانستان منتشر شده، این زن که تا به حال هویتش مشخص نیست، خطاب به حامد کرزی رییس جمهوری پیشین افغانستان می‌گوید: “طالبان که برادران حامد کرزی هستند همه روزه انسان‌های بی‌گناه را در افغانستان قتل عام می‌کند و شما آمدی با امریکا همدردی نشان می‌دهی، شما حامیان اصلی طالب و تروریزم هستی”.

وی با نشان دادن یک بتری پر از خون مصنوعی می‌گوید: ” تمثیل کردن را بس کن، این خون جوانان افغان است که در دفاع از وطن در مقابل برادران تو ریختاندند، افغانستان گدا نیست که تو برایش گدایی می‌کنی”.

وی در ادامه به “زلمی خلیلزاد”، سفیر پیشین افغانستان در امریکا که در این گفتمان اشتراک کرده بود گفت: “شما هم در صفحه ۴۱ کتاب خود به نوعی از طالبان حمایت کردی و شما حامیان طالبان در افغانستان هستین”.

این اظهار این زن افغان در حضور دو شخصیت سیاسی این کشور، واکنش های مختلفی را در پی داشته است.حامد کرزی رییس جمهوری پیشین افغانستان، روز دوشنبه ۲ آکتوبر ۲۰۱۷، برای اشتراک در این نشست که در لندن برگزار شده بود سفر کرد.

 

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com