اخبار / ایران / کارگری
اعتراض کارگران شهرداری شادگان
دوشنبه, ۱۶ام مهر, ۱۳۹۷  
اشتراک گذاری

به گزارش ایرنا حدود ۳۰ آتش نشان شادگانی در اعتراض به آنچه پرداخت نشدن حقوق و مزایای خود عنوان کردند روز سه شنبه مقابل شهرداری مرکزی این شهر اجتماع صنفی برپا کردند.
این افراد در اجتماع صنفی مدعی شدند: هشت ماه است حقوق و مزایای آنها پرداخت نشده است و شهرداری اقدامی برای پرداخت مطالبات آنها نیم کند.
کارکنان معترض آتش نشانی شادگان از مسئولان شهرداری و اعضای شورای شهر شادگان تقاضای رسیدگی به این مشکل را کردند.
یکی از تجمع کنندگان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: هشت ماه است هیچ حقوقی دریافت نکرده ایم و این درحالیست که تا چند روز آینده شاهد بازگشایی مدارس خواهیم بود.
وی افزود: با آغاز فصل مدارس با کارگرانی که از قشر ضعیف جامعه هستند اینگونه برخورد می شود و انتظار می رود مسئولان به درک این موضوع برسند.
رئیس شورای اسلامی شهر شادگان نیز در این رابطه به خبرنگار ایرنا گفت:حقوق تیر و مرداد این آتش نشانان پرداخت شده که با پیگیری لازم در چند روز آینده نیز یک ماه حقوق دیگر آنها پرداخت می شود.
طاهر مقدم اظهار داشت: آتش نشانان شادگان هفت ماه حقوق معوقه دارند که با توجه به آغاز فصل مدارس سعی داریم پایان هفته حقوق یک ماه دیگر به آنان پرداخت کنیم.
وی افزود: تنها درآمد شهرداری شادگان ارزش افزوده است که با توجه به قانون جدید ارزش افزوده، شهرداری شادگان با مشکل پرداخت حقوق و مزایای کارکنان مواجه شده است.
شهر شادگان در فاصله ۴۵ کیلومتری آبادان در جنوب غربی خوزستان قرار دارد و ۳۵۰ نفر در شهرداری آن مشغول فعالیت هستند.

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com