اخبار / ایران / زنان / مهمترین
مکارم شیرازی:حضور زنان درورزشگاه ضرورتی ندارد!
شنبه, ۲۴ام خرداد, ۱۳۹۴  
اشتراک گذاری

مهر:مکارم شیرازی:حضور زنان درورزشگاه ضرورتی ندارد.حمایت  وی از انصار حزب الله

اگر زنان به ورزشگاه بروند محدوده اختلاف آغاز می‌شود و بین مردم و دولت و نیروی انتظامی درگیری ایجاد می‌شود.

 

دردیدار با اشتری فرمانده ناجای رژیم گفته است:در شرایطی که به وحدت و اتحاد نیاز داریم ضرورتی ندارد که زنان به ورزشگاه بروند که در این صورت میان مردم و دولت و نیروی انتظامی اختلاف ایجاد می‌شود. نیروی انتظامی امنیت فیزیکی و اخلاقی جامعه را بر عهده دارد و به طور کلی هر دستگاهی به جز وظیفه خود، مسائل اخلاقی را نیز بر عهده دارد.

برخورد مودبانه و ادیبانه مأموران نیروی انتظامی با مردم بسیار موثر است، مأموران نیروی انتظامی با قاطعیت کار می‌کنند اما این کار را می‌توان با ادبیات خوب نیز انجام داد.برخی تصور می‌کنند قاطعیت به معنای تندی است اما باید گفت قاطعیت می‌تواند در نهایت ادب صورت گیرد.

 

نیروی انتظامی امنیت فیزیکی و اخلاقی جامعه را بر عهده دارد

گاهی دیده می‌شود کارهایی که لازم نیست عنوان می‌شود. مثلا در این زمان که ما به وحدت و اتحاد نیاز داریم چه ضرورتی دارد که زنان به ورزشگاه بروند و چه مشکلی پیش می‌آید اگر نروند.

گر زنان به ورزشگاه بروند محدوده اختلاف آغاز می‌شود و بین مردم و دولت و نیروی انتظامی درگیری ایجاد می‌شود.

وی عنوان کرد: نیروی انتظامی امنیت فیزیکی و اخلاقی جامعه را بر عهده دارد و فقط وظیفه مراقبت از تجاوز از خطوط و سرعت غیرمجاز را ندارد.

: در حال حاضر ما با مسائل هسته‌ای و بهانه‌های روز افزون غربی‌ها مواجه هستیم و در این شرایط نباید کاری کنیم که در میان خودمان اختلاف ایجاد شود.وی افزود: در تعدادی از نامه‌های مردمی به ما رسیده است که مردم از رفتن زنان به ورزشگاه انتقاد کرده‌اند و عنوان کرده‌اند که چرا ما سکوت کرده‌ایم.

 

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     روزنامه ژورنال     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com