اجتماعی / اخبار / ایران / مهمترین
دختربچه پنج ساله قربانی کودک آزاری جنسی در گذشت
سه شنبه, ۱۰ام مرداد, ۱۳۹۶  
اشتراک گذاری

مهر:دختربچه پنج ساله قربانی کودک آزاری که دو روز قبل به علت ضربه به سر و قرار گرفتن در وضعیت کما، در بیمارستان مدرس ساوه بستری شده بود، صبح امروز جان باخت.

براساس این گزارش، معاون اجتماعی بهزیستی استان مرکزی روز هفتم مردادماه(دو روز قبل) در گفت و گو با خبرنگار مهر، اعلام کرده بود گزارشی از یک مورد کودک آزاری که منجر به ضربه مغزی و به کما رفتن دختربچه پنج ساله در ساوه شده، به بهزیستی استان مرکزی ارجاع شده است.

عبدالکریم یادگاری عنوان کرده بود: برمبنای اطلاعات ارائه شده از سوی اورژانس اجتماعی بهزیستی ساوه، این مساله حادثه نبوده و به سبب آزار کودک رخ داده و این دختربچه هم اکنون در بیمارستان مدرس در بخش مراقبت های ویژه بستری است که وضعیت وی نیز وخیم است.

وی بیان کرده بود که مشخص نیست این کودک به چه صورت دچار ضربه مغزی شده اما بررسی نشانگر آن است که این کودک با مادر خود زندگی می کند و پدر و مادر وی متارکه کرده اند.

بنابر گفته های رئیس اورژانس اجتماعی بهزیستی، هنوز پزشکی قانونی نظر قطعی خود را در خصوص تایید کودک آزاری جنسی این دختربچه اعلام نکرده و فعلا اطلاعات دیگری در خصوص پرونده این دختر در دست نیست.

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  دیگر عناوین خبری
  فیسبوک ما
 
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com