اجتماعی / اخبار / ایران / مهمترین
کمبود آب در مسجدسلیمان
سه شنبه, ۱۷ام مرداد, ۱۳۹۶  
اشتراک گذاری

ایسنا:علیرضا گروئی  فرماندار مسجدسلیمان گفت: اصلاح شبکه‌های آب مسجدسلیمان باید هر چه زودتر صورت بگیرد و مسئولان باید توجه جدی به مساله در این شهرستان داشته باشند.

وی با اشاره به این‌که اکثر شبکه‌های آب این شهرستان فرسوده هستند، اظهار کرد: تاکنون بیش از ۶۰ درصد از شبکه‌ها اصلاح شده و در حال حاضر نیز ۲۰ درصد از این شبکه‌ها در حال اصلاح است. همچنین ۲۰ درصد دیگر طی سنوات آینده نوسازی و اصلاح خواهند شد.

وی با بیان این‌که ۲۰ درصد از شبکه‌ آبرسانی در حال اصلاح مربوط به منطقه کلگه است که عملیات احداث آن در روزهای گذشته آغاز شد، افزود: امیدواریم با اجرای این پروژه بخش قابل توجهی از مشکلات آب را حل کنیم زیرا مشکل کم‌آبی در شهرستان زیاد است.

گروئی تصریح کرد: در بعضی از مناطق آب به صورت جیره‌بندی توزیع می‌شود و ضروری است مسئولان آب و فاضلاب در خصوص اصلاح شبکه‌های آب جدی‌تر باشند.

وی با بیان این‌که با شروع پروژه‌های چند میلیاردی منطقه کلگه انتظار داریم که مشکل کم‌آبی کمتر شود، خاطرنشان کرد: شهرستان مسجدسلیمان دچار کم‌آبی فراوانی است. با توجه به این‌که کارهای زیادی در خصوص رفع این مشکلات انجام دادیم اما تا به حال این مشکلات برطرف نشده زیرا رفع مشکل کم‌آبی نیازمند توجه جدی مدیران آب و فاضلاب است.

فرماندار مسجدسلیمان گفت: با توجه به این‌که این شهرستان بین دو سد بزرگ قرار دارد، کمبود آب در مسجدسلیمان فاجعه است؛ بنابراین انتظار داریم مدیران آب و فاضلاب توجه جدی به بحث آب مسجدسلیمان کنند. همچنین در تأمین اعتبار که در سطح استان برای بخش آب، فاضلاب و برق در نظر گرفته شده، شهرستان مسجدسلیمان را در اولویت قرار دهند.

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  دیگر عناوین خبری
  فیسبوک ما
 
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com