اجتماعی / ایران / زنان / سیاسی / مهمترین
تیم ملی فوتسال زنان ایران قهرمان آسیا شد
یکشنبه, ۲۳ام اردیبهشت, ۱۳۹۷  
اشتراک گذاری

DW

این برای دومین بار است که تیم ملی فوتسال زنان ایران برنده رقابت‌های جام ملت‌های آسیا می‌شود. در فینال دو سال پیش هم که بین تیم‌های ایران و ژاپن برگزار شد، زنان فوتسال ایران عنوان قهرمانی را به دست آوردند.

تیم ملی فوتسال زنان ایران روز شنبه (۱۲ آوریل/ ۲۲ اردیبهشت) برابر ژاپن به میدان رفت و با نتیجه ۵ بر ۲ این تیم را شکست داد. این رقابت‌ها در تایلند برگزار شد.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید

به گزارش خبرگزاری ایسنا، در نیمه اول بازی ژاپن بر دروازه ایران فشار آورد اما ضربات این تیم گل‌ساز نبودند. رفته رفته تیم ملی ایران توانست کنترل بازی را به دست گیرد و چند موقعیت را نیز به دست آورد با این‌حال نیمه نخست بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم اما حملات تیم ایران افزایش یافت و در دقایق ۲۸ و ۳۰ و ۳۱ سه گل پی در پی وارد دروازه ژاپن کرد. تنها چند ثانیه پس از گل سوم، سارا شیربیگی گل چهارم تیم را وارد دروازه حریف کرد. گل پنجم ایران را نیز فهیمه زارعی در دقیقه ۳۶ به ثمر رساند.

گل‌های ژاپن را، “میکا” بازیکن شماره ۳ در دقیقه ۳۲ و  “آنا میشیرو” در دقیقه آخر بازی به ثمر رساندند.

ملی‌پوشان ایران با کسب عنوان قهرمانی آسیا توانستند سهمیه حضور تیم ملی فوتسال جوانان ایران را برای شرکت در مسابقه‌های المپیک جوانان نیز کسب کنند.

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com