اعتراض 27 کارگر «داروگر» به دلیل عدم اجازه ورود به کارخانه

ازصبح امروز (27 فروردین ماه) نزدیک به 27 کارگر شاغل در  کارخانه «داروگر» اجازه ورود به محل کارشان را پیدا نکرده و در نتیجه در محل ورودی کارخانه اجتماع کردند.

برپایه این اظهارات این منابع خبری، از قرار معلوم 27 کارگری که صبح امروز یکشنبه (27 فروردین ماه) از حضور در محل کار همیشگی‌ خود منع شده‌اندبین 18 تا 26 سال سابقه کار دارند.

طبق  گزارش کارگران،این تعدیل‌ها در حالی اتفاق افتاده است که پیشتر کارفرما فعالیت کارخانه از حدود دو هفته مانده به شروع سال جدید تا روز گذشته (27 فروردین ) برای آنچه که انجام تعمیرات نامیده می‌شود، تعطیل اعلام  کرده بود  و تمامی کارگران تازه از دیروز اولین روز کاری خود در سال جدید را شروع کرده بودند.

به نقل از منابع ایلنا گفته می شود از همه کارگران منع شده به دلیل داشتن شرایط سنی و سابقه‌ای نزدیک به بازنشستگی خواهان بازگشت به کار قبلی خود هستند.

از قرار معلوم دو نفر رسمی و25 نفر قرار دادی هستند که یک‌نفر از آنها در نهاد صنفی کارخانه داروگر نیز عضویت دارد. گفتنی است کارخانه داروگر  در زمینه تولید  ظروف تولید محصولات شویند وبهداشتی با 500 کارگر   جاده مخصوص تهران به کرج فعالیت دارد.ایلنا

اینرا هم بخوانید

تشکیل پرونده جدید علیه مریم اکبری منفرد برای توقیف اموال وی

وکیل مریم اکبری منفرد، زندانی از تشکیل پرونده جدید علیه موکل خود با درخواست ستاد …