تجاوز به یک دختر خردسال افغان در خمینی‌شهر اصفهان

BBC

رئیس اورژانس اجتماعی ایران (نهاد حالات اضطرار) خبر تجاوز به یک دختر خردسال افغان در خمینی ‌شهر اصفهان را تایید کرده است.

رضا جعفری، در گفت‌وگو با خبرگزاری ایلنا گفته: مورد کودک آزاری مربوط به دختربچه‌ای افغان است که هفته گذشته در حالی که در مقابل خانه مشغول بازی بوده، از سوی سه مرد متجاوز ربوده و پیکر نیمه جان او چند ساعت بعد در خرابه‌ای پیدا می‌شود.

در چند روز گذشته خبرهایی در شبکه‌های اجتماعی در مورد تجاوز به بهاره، یک دختر ۵ ساله افغان در اصفهان دست به دست می‌شد اما هیچ منبع معتبری این خبر را تا کنون تایید نکرده بود.

امروز همچنین مسعود فریادی، مسئول امور حوادث سفارت افغانستان در تهران در گفت‌وگو با رسانه‌ها خبر تجاوز به این دختر خردسال را تایید کرده و گفته که این قضیه تحت بررسی پلیس ایران و کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل قرار دارد.

آقای فریادی گفته که هنوز عامل یا عاملان این حادثه دستگیر نشده اند.

یکی از بستگان بهاره که در خارج ایران زندگی می‌کند به بی‌بی‌سی گفت که این حادثه چهارشنبه گذشته ۹ خرداد/جوزا در یکی از محله‌های خمینی شهر اصفهان رخ داد؛ زمانی که بهاره برای خرید نان از خانه بیرون رفته بود.

او که نمی‌خواهد نامش فاش شود، افزود که در همین زمان یک موتورسوار بهاره را ربوده و به او تجاوز کرده است.

به گفته او بعد از آن خانواده بهاره حادثه را به پلیس اصفهان اطلاع می‌دهند و او را به بیمارستان اشرفی این شهر منتقل می‌کنند.

اینرا هم بخوانید

چهار زندانی سیاسی به اتهام دست داشتن در آتش‌سوزی زندان اوین،مجموعا ۳۳ سال زندان محکوم شدند

در پی برگزاری آخرین جلسه رسیدگی به پرونده متهمان آتش‌سوزی زندان اوین در مهر ماه …