تجمع اعتراضی کارگران ماشین سازی اراک

در پی بی توجهی به خواسته های کارگران ماشین سازی اراک، ظهر دیروز یکشنبه (11 بهمن) حدود 100 تن از کارگران این شرکت دست به تجمع اعتراضی زده و خواهان پرداخت 4 ماه مطالبات معوقه خود شدند

به گزارش منابع کارگری ایلنا از اراک، در پی بی توجهی به خواسته های کارگران ماشین سازی اراک، ظهر روز یکشنبه (11 بهمن) حدود 100 تن از کارگران این شرکت دست به تجمع اعتراضی زده و خواهان پرداخت 4 ماه مطالبات معوقه خود شدند.

یکی از کارگران در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: با وجود مراجعات مکرر به مدیریت شرکت و بیان مشکلات صنفی کارگران با پیمانکار مربوطه در ماه های گذشته حتی به یکی از خواسته های ما که پرداخت بموقع مزد کارگران بود، توجهی نشد و بر همین اساس تمام کارگران دست به این تجمع زدند که تا حصول به مطالباتمان آنرا ادامه خواهیم داد.

وی که نخواست نامش فاش شود، افزود: 100 تن از کارگران بخش جوشکاری صنعتی شرکت ماشین سازی اراک رأس ساعت 15 ظهر دیروز با تجمع به بیان خواسته های محقق نشده خود پرداختند که در گفتگو با مدیر تولید این بخش قرار شد تا دو ماه از مطالبات مزدی معوق مربوط به ماه های آبان و آذرماه سال جاری پرداخت شود.

به گفته این کارگر، مدیر تولید به کارگران قول داده تا دستمزد ماههای دی و بهمن ماه نیز در اسفندماه به طور یکجا پرداخت شود و با این وعده کارگران به محل کار خود مراجعه کرده و مشغول کار می شوند. ایلنا

اینرا هم بخوانید

ترخیص ٨ هزار خودرو‌ی توقیفی به علت کشف حجاب به مناسبت عید غدیر خم

خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اطلاع رسانی فراجا با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: به …