تجمع اعتراض آمیز بازنشستگان فولاد در اصفهان

کارگران بازنشسته فولاد و ذوب‎آهن صبح امروز در مقابل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان تجمع کردند.

 با وجود قول‌های بسیاری که برای برطرف شدن مشکل کارگران بازنشسته فولاد و ذوب‌آهن داده شده است این کارگران همچنان برای دریافت حقوق خود با مشکل روبه‌رو هستند.

در ادامه تجمعات بازنشستگان فولاد و ذوب آهن در ماه‌های اخیر این بار این کارگران اعتراض خود را به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان بردند.

این کارگران صبح امروز در مقابل ساختمان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان تجمع کرده و خواستار رسیدگی به وضعیت خود و پرداخت مطالباتشان شدند.

یکی از این کارگران در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان اظهار داشت: ابتدا امور بازنشستگان فولاد زیرنظر وزارت معادن و فلزات بود، سپس زیر نظر وزارت صنعت و معدن قرار گرفت و بعد از آن زیر نظر وزارت تعاون قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه هیچ یک از این دستگاه‌ها به مشکلات ما رسیدگی نکردند، گفت: ما اکنون زیر نظر وزارت تعاون قرار داریم اما آنها نیز به مشکلات ما بی توجه هستند.

این بازنشسته فولاد درباره معوقات پرداخت نشده، گفت: حقوق ما را از پیش از عید نوروز تا کنون پرداخت نکرده‌اند، علاوه بر این معوقات نیز داده نشده و مشکل بیمه نیز داریم. همچنین از سال 86 تاکنون هر مبلغی که اضافه شده را پرداخت نکرده‌اند.

وی ادامه داد: خرج‌ها چندین برابر شده و جیب ما خالی است، متاسفانه شرایط به گونه‌ای است که باید بگوییم دست گدایی جلوی دولت دراز کرده‌ایم.

امروز کارگران بازنشسته صنعت فولاد از ادامه دار شدن مشکلات خود و عدم رسیدگی مسئولان گفته و می‌گویند: دست گدایی جلوی دولت دراز کرده‌ایم.تسنیم

اینرا هم بخوانید

تشکیل پرونده جدید علیه مریم اکبری منفرد برای توقیف اموال وی

وکیل مریم اکبری منفرد، زندانی از تشکیل پرونده جدید علیه موکل خود با درخواست ستاد …