تجمع کارکنان اخراجی ثامن الحجج مقابل ساختمان مجلس

 

کارکنان موسسسه مالی اعتباری ثامن الحجج در اعتراض به نامشخص بودن وضعیت شغلی خود در نتیجه انحلال این موسسه مالی اعتباری بار دیگر در مقابل ساختمان مجلس تجمع کردند.

به گزارش ایلنا، بیش از 500 نفر از مجموع 2700 کارمند ثامن الحجج که در 480 شعب این موسسه  مالی اعتباری اشتغال دارند از بامداد روز گذشته دوشنبه (11 بهمن ماه) به تهران آمدند تا باردیگر اعتراض به نامشخص بودن وضعیت شغلی خود را اعلام کنند.

تعدادی این افراد که شماری از آنها روز گذشته تجمع مشابهی را مقابل ساختمان بانک مرکزی برپا کرده بودند؛ افزودند: به احترام شهدای آتش‌نشانی روز گذشته مراسم تشییع و خاکسپاری آنها برگزار شد، اجتماع صنفی خود را نیمه‌کار رها و آنرا امروز در مقابل ساختمان مجلس برپا کردیم.

این تجمع کنندگان بایدآوری اینکه پیشتر آنها در تاریخ 13دی تجمع مشابهی را در مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی برپا کرده بودند؛ افزودند: آنزمان تعدادی از نمایندگان مجلس قول پی گیری مطالباتمان را داده بودند که پس از گذشت یک ماه این وعده‌ها هنوز عملی نشده است.

موسسه ثامن الحجج تا پیش از متوقف شدن فعالیت هایش در دیماه سال گذشته در سراسر کشور 480 شعبه داشت که درآن نزدیک به 2700 نفر مشغول کارند.

کارکنان موسسه ثامن الحجج در ادامه می‌گویند: با وجود پیگیری‌‌های آنها و تجمع در مقابل نهادهای مختلف در مدت یک سال گذشته هنوز هیچ کدام از مسئولان مربوطه به خواسته‌های آنها رسیدگی نکرده‌اند.ایلنا

اینرا هم بخوانید

طی دو سال ٨ میلیون نفر به تعداد فقرای کشور اضافه شده است!

روزنامه حکومتی اعتماد:طی دو سال هشت میلیون فقیر به تعداد فقرای کشور اضافه شده است! …