تجمع ۴ روزه کارگران پروژه “گاز بید بلند”در بهبهان

جمعی از کارگران پروژه گاز « بیدبلند ۲ »از سه روز پیش  تا به امروزیکشنبه (۲۰ فروردین ماه) در اعتراض به آنچه  بلاتکلیفی در وضعیت  شغلی  در نتیجه تعطیلی محل کار خود می‌خوانند در محوطه ورودی این پالایشگاه که در شهرستان بهبهان واقع شده است، تجمع کرده‌اند.

از قرار معلوم برخی منابع محلی می گویند واکنش معترضانه اهالی وبرخی از کارگران قرار دادی این پروژه نسبت به روند استخدام پالایشگاه بید بلند ۲ بهبهان  باعث شده تا مدیران این پروژه پالایشگاهی ناچارا تصمیم به تعطیلی آن بگیرند.

همچنین بر اساس اطلاعاتی که به نقل از کارگران معترض گفته شده مسئولان محلی به اتفاقاتی که از مدتها قبل دامن گیراین واحد صنعتی شده بی توجه‌ای نشان داده اند تا جایی که کارگران در روزهای تجمع ناچار شدند برای انتقال چندین باره مشکلات صنفی خود به فرمانداری  بهبهان مراجعه کنند.

کارگران شاغل در این پروژه که  به تعطیلی های پی در پی این پروژه عمرانی انتقاد  دارند از مسئولین می خواهند برای همیشه به این مشکلاتی که صدمات غیر قابل جبرانی به این پروژه عمرانی (که یکی از بزرگترین پروژه گازی کشور محسوب می شود )وارد کرده خاتمه دهند.لازم به یاد آوری است که در  آذر ماه سال ۹۴ نیز در همین منطقه تجمع اعتراضی مشابهی برپا شده بود.ایلنا

اینرا هم بخوانید

چهار زندانی سیاسی به اتهام دست داشتن در آتش‌سوزی زندان اوین،مجموعا ۳۳ سال زندان محکوم شدند

در پی برگزاری آخرین جلسه رسیدگی به پرونده متهمان آتش‌سوزی زندان اوین در مهر ماه …