اهواز؛تعطیلی برخی از جایگاه‌های سوخت‌رسانی به علت «اخلال در تامین بنزین مورد نیاز جایگاه ها»

تعطیلی برخی از جایگاه‌های سوخت‌رسانی در اهواز / مشکل در حال رفع شدن است یا نبود سوخت ادامه دارد؟​ برخی از جایگاه‌های سوخت‌رسانی در شهر اهواز تعطیل شده‌اند و مدیرعامل پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز معتقد است که مشکل در حال مرتفع شدن است.

به گزارش خبرنگار جماران از اهواز، از روزهای گذشته برخی جایگاه‌های سوخت‌رسانی در شهر اهواز تعطیل شده‌اند و به دنبال آن صف‌های طولانی از خودروها در انتظار سوخت‌رسانی شکل گرفته است.

مشاهدات خبرنگار جماران نشان می‌دهد که امروز چهارشنبه ۲۵ مردادماه نیز برخی جایگاه‌ها در اهواز تعطیل بود‌ه‌اند و جایگاه‌های فعال نیز از تمام ظرفیت آن استفاده نمی‌شود و برخی پمپ‌ها بدون استفاده است.

این وضعیت از یک سو موجب دشواری شهروندان به ویژه در گرمای شدید تابستان اهواز شده است و از سوی دیگر برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر افزایش قیمت بنزین نیز منتشر شده است. 

 در خصوص تعطیلی برخی جایگاه‌ها سوخت‌رسانی در اهواز، مدیرعامل پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز دلیل این موضوع را «اخلال در تامین بنزین مورد نیاز جایگاه های سوخت» دانست که موجب تاخیر در بارگیری از مبدأ شده است.

عبدالکریم محمدی در این خصوص گفته است: «به دلیل گرمای فصلی در تابستان و تأمین فرآورده از مبادی حمل از جمله انبار نفت ماهشهر و آبادان نفتکش  های حامل سوخت به دلیل لزوم رعایت موارد ایمنی و hse و همچنین سرعت مطمئنه در حین تردد باعث تأخیر در وصول فرآورده  و در موارد خاص منجر به تعطیلی موقت برخی جایگاه ها گردیده است که با توجه به تمهیدات درنظر گرفته شده و پیگیری های مکرر این موضوع در حال مرتفع شدن می‌باشد.»

وی افزود : «با عنایت در پیش رو بودن ایام اربعین و لزوم سوخت‌رسانی به زائرین محترم تمهیدات لازم درخصوص افزایش سهمیه سوخت مورد نیاز مجاری عرضه در نظر گرفته شده است.»

اینرا هم بخوانید

سیل در سیستان و بلوچستان؛نه آب داریم نه غذا.راهها بسته،قطعی برق، آب و گاز

روزنامه حکومتی هم میهن نوشته:نه آب داریم نه غذا.روایت سیل‏زده‏‌های بلوچستان از ۶ روز آبگرفتگی، …