خامنه ای و فایل‌های صوتی

خامنه‌ای در مورد فایل صوتی جلسه فرماندهان سپاه گفته است: «به سپاه و شهید بزرگ سلیمانی تهمت می‌زنند‎. دشمن، ملت و افکار عمومی و فکر جوان‌ها را هدف گرفته، میلیاردها دلار دارند خرج می‌کنند برای اینکه ملت ایران را از راه خود برگردانند».

خوشبختانه اینقدر خصومت در بالاترین سطح سپاه و مجلس و سایر ارگان‌ها زیاد شده که احتیاجی به افشاگری دشمنان! نیست. خودی‌ها به حد کافی اسناد برای رو کردن دارند. «تهمت» فساد میلیاردی را سرلشگرتان علیه سلیمانی و قالیباف و طائب و دیگر فرماندهانتان زد و خبرگزاری سپاه هم اصالت فایل مربوطه را تایید نمود. دشمن! در حساس‌ترین مراکزتان حضور دارد. فتوایتان برای ختم افشاگری مطلقا کارساز نیست. خودیها انواع و اقسام اسرارتان را دارند افشا میکنند. جلوی این سیل بنیان‌کن را نمیتوان گرفت.

اسناد اتمی‌تان را به کمک نفوذیها از کشور خارج کردند، فخری‌زاده و دیگر دانشمندان اتمی‌تان را به کمک شبکه‌ گسترده‌ای از نزدیکان ترور کردند. تعدادی از مقامات و ماموران نظامی‌تان هم در دادگاه آبان پرده از جنایات فرماندهان سپاه و بسیج برداشتند. لیست افشاگری‌ها واقعا بی‌انتهاست.

بزودی لیست کلیه جاسوسانتان و سربازان گمنام‌ و مراکز حساس مخفی‌تان را هم خودیها رو میکنند و مردم، شهر به شهر به حساب همه‌شما خواهند رسید. با تعمیق هرروزه بحرانتان و با گسترش روزافزون اعتراضات مردم، افشای اسناد سری‌تان سرعت بیشتری میگیرد. این لو رفتن‌ها وحشت عمیقی در سطوح مختلف حکومت ایجاد کرده است. دیگر کار از کارگذشته است.

اینها «راه ملت» را برای به سرانجام رساندن کار، بسیار راحت کرده است.

مندرج در ژورنال شماره ۳۸

اینرا هم بخوانید

روحانی چرا رد صلاحیت شد؟ اصغر کریمی

مندرج در ژورنال شماره ۶۶۱ (لینک به فایل پی دی اف نشریه ژورنال برای پیاده …