دفاع عضو” شورای عالی انقلاب فرهنگی”رژیم از ازدواج کودکان

رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی حکومت از ازدواج کودکان دفاع کرده و با وقاحت و بی شرمی گفته است:” اسلام می گوید به محض اینکه غریزه جنسی بیدار شد، حتی هنوز کامل هم بیدار نشده ازدواج کنید. اصلا اسلام شرط بلوغ را هم برای ازدواج نگذاشته.دختر و پسر دبستانی هم می‌توانند ازدواج کنند”.خزعبلات این مرید بیت رهبری در دفاع از تجاوز به کودکان برگرفته از وب سایت انتخاب ضمیمه می باشد. روزنه

انتخاب،رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی: برای ازدواج، حد سنی نداریم؛ دختر و پسر دبستانی هم می‌توانند ازدواج کنند / چون بچه حواسش به حقوق و مصلحتش نیست، سرپرست او در ازدواج نظارت می‌کند که سرش کلاه نرود حسن رحیم پور ازغدی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره محدودیت سنی ازدواج در اسلام گفت: اسلام می گوید به محض اینکه غریزه جنسی بیدار شد، حتی هنوز کامل هم بیدار نشده ازدواج کنید. اصلا اسلام شرط بلوغ را هم برای ازدواج نگذاشته.

 

وی درباره محدودیت سنی ازدواج در اسلام گفت: اسلام می گوید به محض اینکه غریزه جنسی بیدار شد، حتی هنوز کامل هم بیدار نشده ازدواج کنید. اصلا اسلام شرط بلوغ را هم برای ازدواج نگذاشته.

اسلام به قدری با مسئله رابطه دختر و پسر باز برخورد کرده که می گوید حتی دختر و پسر دبستانی هم می توانند با هم ازدواج کنند. اصلا حد سنی ندارد؛ نه از این طرف نه از آن طرف.

زن و مرد صد ساله هم می توانند با هم ازدواج کنند. یک پسربچه هم مدرسه ابتدایی می رود. اسلام منع نکرده. ممکن است بگوید دختر و پسر فعلا با رابطه عاطفه که هنوز هم رابطه جنسی نشده، می توانند زن و شوهر باشند.

او گفت: اصلا اسلام محدودیت و عقده جنسی ایجاد نکرده. هیچ شرط سنی برای ازدواج نگذاشته. فقط گفته اگر بچه است چون حواسش به حقوق و مصلحتش نیست، ولیّ او نظارت کند که سر او کلاه نرود. برگرفته از وب سایت انتخاب

اینرا هم بخوانید

حمله هوایی اسرائیل به محل اختفای محمد ضیف و فرماندهان حماس ده‌ها کشته بر جا گذاشت

حمله هوایی روز شنبه ۲۳ تیر اسرائیل به محل اختفای محمد ضیف، فرمانده گردان‌های «عزالدین …