فعالیت 5هزار “موسسه قرآنی”. باندهای مفتخور وابسته به بیت رهبری

بیش از 20 میلیون نفر به نان شب محتاجند، هزاران مدرسه سیستم گرمایشی ندارند و تخریبی اند، هزاران نفر در گور ها می خوابند، میلونها نفر از دسترسی به دوا و درمان وبهداشت محرومند،، دزدی  وغارت و چپاوول باندهای حکومتی ابعاد افسانه ای به خود گرفته و…حکومت سرکیسه را برای تقویت و تحمیل صنعت جهل و خرافه مذهب شل کرده و صدها میلیاردتومان بودجه و هزینه برای این کار اختصاص داده است. این “اولویت” حکومت آدمکشان اسلامی سرمایه است.روزنه در این مورد گزارش ایرنا از فعالیت های باندهای مذهبی

ایرنا:حمید رضا شیخ ویسی  معاون رسیدگی به امورمؤسسات معاونت قرآن و عترت وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اکنون 5هزار موسسه قرآنی در کشور فعالیت دارند.

 براساس مصوبه شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور مجوز برای فعالیت موسسات قرآنی از طریق هیات رسیدگی به امور قرآن و عترت کشور با ادغام فعالیت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان دارالقرآن کریم تبلیغات اسلامی صورت می گیرد.
وی ادامه داد: حدود یک سال است که هیات رسیدگی به امورقرآن و عترت کشور تشکیل شده و تمام هماهنگی های لازم برای توسعه فعالیت موسسات قرآنی صورت گرفته است.
شیخ ویسی گفت: تمام موارد صدور مجوز الکترونیکی است و پس از استعلام و انجام مراحل قانونی ظرف سه یا چهارماه موسسات می توانند فعالیت خود را آغاز کنند. این مسئول در خصوص وضعیت استان البرز اضافه کرد: براساس گزارش ها اکنون 70 موسسه درالبرز فعال است که در پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت نیز حضور پرشوری از این استان شاهد بودیم .
وی ادامه داد: بسیاری از رتبه های اول برتر این آزمون از البرز بود.

اینرا هم بخوانید

گزارش سازمان امنیت آلمان درباره فعالیت‌های جاسوسی جمهوری اسلامی

سازمان امنیت داخلی آلمان گزارش سال ۲۰۲۲ را ارائه کرد. طبق این گزارش وضعیت امنیتی …