مصلحی وزیر سابق اطلاعات حکومت: برای انتخابات ۹۶ طراحی فتنه کرده اند!

مصلحی وزیر سابق اطلاعات حکومت گفته است: برای انتخابات ۹۶ طراحی فتنه کرده اند/ می گویند باید در سال 96 طبقه متوسط به پایین جامعه را به کف خیابان بکشانیم/ دشمن با طراحی های خود می خواهد کاری کند که ما فرد منتخب را در انتخابات به اشتباه انتخاب کنیم مصلحی می گوید: یکی از مباحثی که دشمنان در بررسی های شان به آن رسیده اند و توسط جاسوسان شان آن را پیگیری می کنند، رفع نقایص شان در جریان فتنه 88 است. این گونه می گویند که باید در سال 96 طبقه متوسط به پایین جامعه را به کف خیابان بکشانیم چرا که در سال 88 طبقه متوسط به بالا در وسط میدان بودند.

یکی از مباحثی که دشمنان در بررسی های شان به آن رسیده اند و توسط جاسوسان شان آن را پیگیری می کنند، رفع نقایص شان در جریان فتنه 88 است. این گونه می گویند که باید در سال 96 طبقه متوسط به پایین جامعه را به کف خیابان بکشانیم چرا که در سال 88 طبقه متوسط به بالا در وسط میدان بودند. آیا در شرایطی که دشمن نقایصش را شناسایی می کند، ما نباید تجزیه و تحلیل داشته باشیم؟

حدود 5 ماه آینده انتخاباتی پیش رو داریم و می توان گفت مردم به کسی رأی می دهند که ببیش تر به دنبال حل مشکلات آن ها باشد. قطعا باید کسی را انتخاب کنیم که به دنبال این مسأله باشد اما دشمن با طراحی های خود می خواهد کاری کند که ما فرد منتخب را به اشتباه انتخاب کنیم.

یکی از مسائلی که بعضی ها را ترسانده و می گویند با برجام گزینه نظامی دشمن را از روی میزشان برداشتیم، این است که با تهدید به حمله نظامی اینگونه به ذهن مردم القا کنند که «باید کسی را انتخاب کنیم که جنگ راه نیندازد.» دشمن با این تهدید، مسؤولان و مردم و نخبگان را به اشتباه می اندازد.

مذاکرات هسته ای دو سال طول کشید و هر زمان به زمان مذاکره نزدیک می شدیم، اوباما از گزینه نظامی سخن می گفت.  ظریف هم اشتباهی کرد و گفت «اگر آمریکا بخواهد می تواند تأسیسات نظامی ما را با یک دکمه از بین ببر»

 ما همان موقع گفتیم تأسیسات نظامی را به ایشان (ظریف) نشان بدهند تا بدانند اینگونه نیست.سایت انتخاب

اینرا هم بخوانید

دستگیری ۲۹ نفر به اتهام شیطان‌پرستی در شهرستان «شیروان»

فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفته روز گذشته در راستای اجرای طرح نور، ۲۹ نفر را …