پیام جمعی از زندانیان اوین در هفدمین هفته از کارزار سه شنبه های نه به اعدام

۳۰ اردیبهشت ازساعت ۳بعد ازظهر تاساعت ۸صبحِ روز بعد که لاشه‌ی هلی‌کوپتر را پیداکردند،

در عین حال محکومان به اعدام و خانواده‌های آن‌ها را روزها و هفته‌ها با طناب اعدام بر گردن‌شان و عملا هم برگردن خانواده‌های‌شان نگه می‌دارند تا جنایت‌شان را تکمیل کرده باشند.

طی همین ماه حداقل با ۱۲۲ محکوم جرایم عادی و خانواده‌های آنها چنین کردند. علاوه بر این‌ها، زندانی سیاسی #خسروبشارت را هم در سحرگاه چهارشنبه ۲۶اردیبهشت اعدام کردند که ۱۴ روز خود و خانواده‌اش را در انتظار مرگ او نگه داشتند و بدین هم بسنده نکردند و زندانیان #قزلحصار را که در #سه‌شنبه‌هاینهبهاعدام به این اعدام‌های جنایتکارانه معترضند تحت فشار قرار داده و آن‌طور که ما در #زنداناوین مطلع شدیم #احمدرضاحائری را به همین دلیل به سلول انفرادی انتقال داده‌اند. و هر روز هم شاهد صف اعدامی‌های دیگر از جمله #کامرانشیخه، #محمودمهرابی، #مجاهدکورکور #عباسدریس و #حبیبدریس  هستیم.
در تازه ترین احکام صادره شاهد صدور اتهام بغی به #وحیدبنیعامریان هستیم که این زندانی سیاسی اکنون به مدت ۵ ماه است  که در بند ۲۰۹ وزارت اطلاعات زیر فشار و شکنجه قرار دارد.

مازندانیان اعتصابی سه‌شنبه‌های نه به‌اعدام در زندان‌های اوین(بندزنان،۴و۶و۸)، قزلحصار، خرم آباد، مرکزی کرج، خوی و نقده، خواهان لغو خشونت و اعدام هستیم و تنها راه را، پایان دادن به حکومت استبداد مذهبی حاکم می‌دانیم.

سه‌شنبه ۱خرداد۱۴۰۳

اینرا هم بخوانید

قیمت دلار در بازار آزاد به ۶۱ هزار تومان رسید. دلار درصرافی های دولتی بالای ٤٦هزار تومان شد

رسانه های حکومتی روز دوشنبه ٤ تیرماه گزارش دادند قیمت دلار در بازار آزاد به …