از دادخواهی خانواده کولبران و سوختبران حمایت کنید!

به حمایت از ۲۲مهر روز کولبران و سوختبران برخیزید، کارگرانی که از محروم ترین طیف طبقه کارگر در ایران هستند و به شکل وحشیانەای مورد سرکوب و کشتار سیستماتیک حکومت اسلامی قرار گرفته‌اند. با ارسال پیامهای ویدیوی کوتاه به این دادخواهی بپیوندید تا به قتل و کشتار عامدانه حکومتی علیه کولبران و سوختبران نقطه پایان بگذاریم. کارزار دادخواهی کولبران و سوختبران نسل دیگری از جنبش دادخواهی و قربانیان هر روزه حکومت جنایتکار اسلامی هستند. بیش از ۵۰۰ کولبر و صدها سوختبر در چندین سال اخیر با شلیک گلوله مستقیم نیروهای جمهوری اسلامی به قتل رسیده‌اند و صدها نفر با جراحات شدید معلول و نقص عضو شده‌اند.


نبود امکانات شغلی، بیمه بیکاری و درمانی از ابتدائی ترین حقوق شهروندانی است که در مناطق مرزی از آن محروم و برای آوردن لقمه نانی بر سر سفرهای خالی، کولبران در کردستان و سوختبران در سیستان و بلوچستان مجبور به روی آوردن به کاری بسیار طاقت فرسا و مشقت بار می‌شوند که پاسخ بدست آوردن یک لقمه نان گلوله مستقیم نیروهای آدمکش حکومتی است.


ما به نمایندگی از خانواده‌های کولبران و سوختبران دادخداه عزیزانمان هستیم که توسط حکومت قاتل جمهوری اسلامی جانشان گرفته شده است. از همه فعالین و دیگر دادخواهان دعوت میکنیم به حمایت از دادخواهی ما خانواده‌ها و برای متوقف کردن کشتار هر چه بیشتر سوختبران و کولبران همراه شوید و از جنبش حقخواهی و برای دادخواهی ما حمایت کنید.

لطفا پیامهای ویدیویی کوتاهی یا کامنتی و به هرشکلی که میتوانید اهمیت حمایت از ۲۲ مهر روز کولبر را رو به جامعه ایران و در خارج انعکاس دهید تا با فشار خود و افشای ماهیت حکومت قاتل اسلامی به مردم دنیا نشان دهیم که جان انسانها در ایران کم ارزش تر از یک لقمه نان است و این جنایات هر روزه حکومت اسلامی علیه شهروندانی است که از داشتن یک زندگی ابتدائی محروم ماندەاند. خانواده‌های کولبران و سوختبران را فرامیخوانیم از این کارزار که انعکاس دهنده درد و رنج و مرگ عزیزانشان توسط حکومت اسلامی است به میدان بیایند و در محکومیت جنایات رژیم دادخواهی خودشان را اعلام کنند.

برای ارسال پیام و ویدیو لطفا به آدرس‌های زیر ارسال کنید.
کانال دادخواهی کولبران و سوختبران
۲۹ آبان ۱۴۰۰ برابر با ۲۰ نوامبر ۲۰۲۱

اینرا هم بخوانید

تجمعات بازنشستگان در شهرهای اهواز، شوش، کرمانشاه، تهران، اصفهان، قائمشهر، کرمان.شریفه محمدی آزاد باید گردد

امروز ۳۱ تیر بازنشستگان تامین اجتماعی و فولاد مثل یکشنبه های گذشته در شهرهای مختلفی …