علم الهدی : مسئولان به‌جای دفاع از “منافقان” دهه ۶۰ “مدافع شهدا” باشند

دفاع  احمد علم الهدی از اعدام ها و سرکوبهای دهه 60 و حمله به باند رفیب: شما که مدعی مدیریت این نظام هستید باید مدافع شهید و خط شهادت باشید. مدافع جلاد شدید و از منافق و جلاد دفاع می‌کنید؟
این منافقان جنایات زیادی کردند و در عملیات مرصاد وقتی وارد اسلام آباد غرب شدند، مریضان بیمارستان را همه را قتل عام کردند. حالا شما مدافع آنها شدید؟ جنایات منافقان در این کشور بی‌سابقه است و دختر بچه سه ساله را سوزاندند(!).

این حرکت بی‌ارزش نظامی و سبکسرانه که بعد از مدت‌ها نفوذ انجام دادند، مردم و ایثارگران و جریان حزب الله ما یک مدال به دست گرفت و آن مدال این بود که 30 سال قبل در عملیات مرصاد به وسیله منافقان یک عزیزی به نام رضا تیموری به شهادت رسید و بعد از 30 سال برادرش مقابل داعشی‌ها در مجلس ایستاد و مقاومت کرد و 10 تیر نیز خورد و این خانواده برای دومین بار بعد از 30 سال دومین فرزندشان در ترور شهید شد و دشمن ثابت کرد این مردم همان مردم هستند.

وی افزود: داعش مولود نامشروع منافقان هستند اما نسل سوم انقلاب برابر اینها ایستاده است و تفاوتی با نسل دوم بعد از 30 سال ندارد؛ در تمام آرامش و امنیت مجلس شورای اسلامی جلسه‌اش را اداره می‌کرد و خللی در جریان مجلس وارد نمی‌شود و در یک اتاق گیر کرده و هلاک می‌شوند، این نیروی ایثارگر ما و این پاسدار ما همچنان می ایستد که عزیز شهید 30 سال قبل در مقابل منافقان همین گونه ایستاد.

دلداده انقلاب این عناصر ایثارگر هستند و این درست نیست که کسانی که مدعی مدیریت نظام هستند از جلادهای سال 60 دفاع کنند تا فقط قدرت را به دست بگیرند و رقیب را کنار بزنند. شما باید مدافع منافقان شوید؟ هیچ جریان سیاسی نجس‌تر از منافقان نیست و روی جنایات پهلوی را نیز اینها سفید کردند. از یک جلاد حمایت می‌کنید و سبب می‌شود که ناله رهبری بلند شود که جای جلاد و شهید را عوض نکنید.تسنیم

اینرا هم بخوانید

گزارش سازمان امنیت آلمان درباره فعالیت‌های جاسوسی جمهوری اسلامی

سازمان امنیت داخلی آلمان گزارش سال ۲۰۲۲ را ارائه کرد. طبق این گزارش وضعیت امنیتی …